Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO podczas „Dach Forum 2024” Targi Kielce SA

FAKRO już po raz trzeci było uczestnikiem Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli „Dach Forum 2024”, jednego z ważniejszych wydarzeń branżowych w roku. Wydarzenie zgromadziło ekspertów z dziedziny dekarstwa, blacharstwa i ciesielstwa, tworząc przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń zawodowych. W targach udział wzięło blisko 150 wystawców, a produkty FAKRO zostały docenione przez organizatorów, otrzymując wyróżnienie w kategorii „Innowacje”.

Na targach zaprezentowano najnowsze technologie, produkty oraz innowacje w branży, umożliwiając profesjonalistom zapoznanie się najnowszymi rozwiązaniami, zdobycie ciekawych doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów biznesowych. W ramach kongresu odbyły się także inspirujące prezentacje i dyskusje skupiające się na aktualnych trendach i wyzwaniach branży.

Na stanowisku przegotowanym przez FAKRO można było zobaczyć m.in. najnowszą generację okien dachowych GREENVIEW, innowacyjne okna do dachów płaskich, czy inteligentną technologię dla rozwiązań SmartHome. FAKRO zaprosiło uczestników targów także na pokaz montażu autorstwa Tomasza Domżała.

Produkty FAKRO zostały docenione przez organizatorów targów, otrzymując wyróżnienie w kategorii „Innowacje” za okno FPP-X preSelect P50 Grennview.

To wydarzenie stanowiło dla firmy doskonałą okazję do budowania relacji w branży dekarskiej, wymiany doświadczeń oraz promocji naszych najnowszych rozwiązań. Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasze innowacyjne podejście do pracy nad produktami FAKRO zostało zauważone i docenione – podkreśla Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli „Dach Forum 2024” odbyło się 12-13 stycznia 2024 w Targach Kielce SA.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Witamy kolejną firmę członkowską – Glassolutions Saint-Gobain

Miło nam ponownie powitać w szeregach Związku Polskie Okna i Drzwi  firmę Glassolutions, która nie licząc  krótkiej przerwy funkcjonuje w strukturach POiD od ponad 10 lat.     Glassolutions wchodzi…

Webinarium „Rola stolarki budowlanej w budownictwie energooszczędnym i pasywnym”

We wtorek 1 marca br. w godz. od 10:00 do 11:30, odbędzie się webinarium dla producentów stolarki budowlanej, którego organizatorami są Związek Polskie Okna i Drzwi, Polski Instytut Budownictwa Pas…