Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO po raz kolejny BUDOWLANĄ MARKĄ ROKU

Po raz kolejny FAKRO zostało docenione w prestiżowym plebiscycie Budowlana Marka Roku, uzyskując rekordowe wyniki. W tegorocznej edycji firma zdobyła aż cztery nagrody, przyznawane na podstawie opinii wykonawców z branży budowlanej.

Podczas uroczystej gali, FAKRO otrzymało następujące nagrody:

Dwa zwycięstwa – I miejsce w kategorii Okna Dachowe:

➡ Złota Budowlana Marka Roku 2024

➡ Złoty Champion Roku 2024

Oraz dwa wyróżnienia:

➡ Wyróżnienie w kategorii OKNA ELEWACYJNE

➡ Wyróżnienie Marka Przyjazna Fachowcom 202

Nagrody w imieniu firmy odebrał Pawel Dziekoński, Wiceprezes FAKRO.

FAKRO, jako lider innowacyjności w branży stolarki budowlanej, nieustannie dąży do podnoszenia jakości swoich produktów i usług, co zostało docenione przez specjalistów z branży. Otrzymane wyróżnienia są kolejnym krokiem w umacnianiu pozycji FAKRO na rynku oraz motywacją do dalszego działania na rzecz naszych klientów i partnerów biznesowych.

Firma dba o ich jakość, zrównoważoną produkcję oraz komfort mieszkania na całym świecie, zgodnie ze swoją misją. FAKRO wsłuchuje się w potrzeby rynku i dynamicznie na nie reaguje, budując długofalowe relacje z partnerami i klientami oparte na zaufaniu. Dzięki temu FAKRO jest jedną z najsilniejszych polskich marek globalnych.

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, oparty na autentycznych wskazaniach rynku.

Badanie przeprowadziła firma ASM – Market Research and Analisys Centre, a jego wyniki są szczególnie prestiżowe i istotne dla producentów.

Publiczne ogłoszenie wyników odbyło się 5 czerwca 2023 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Windsor w Jachrance.

Fot. FAKRO

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Termin targów FENSTERBAU FRONTALE 2020 w Norymberdze bez zmian

W odpowiedzi na oficjalną petycję Związku Polskie Okna i Drzwi, w sprawie przeniesienia daty targów, organizatorzy poinformowali POiD o ostatecznej dacie targów FENSTERBAU FRONTALE 2020 w Norymberd…

Webinarium ITB „Wspieramy eksport wyrobów i usług budowlanych”

Instytut Techniki Budowlanej zaprasza do udziału online w webinarium „Wspieramy eksport wyrobów i usług budowlanych”, które odbędzie się 22 czerwca w godz. 11.00-13.00. Celem wydarzenia jest przeds…

Firma Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp.z.o.o nowym członkiem POiD

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi, firmę Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa. Sp.z.o.o. Promat jest przedsiębiorstwem wyspecja…