Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO partnerem XI Pikniku Naukowego w Elektryku

Po raz jedenasty Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu zorganizował Piknik Naukowy, który co roku przyciąga młodych, zdolnych ludzi, chętnych do wzięcia udziału w przygotowanych konkurencjach. Wydarzenie odbyło się 2 marca 2023 roku na Kampusie Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu.

W tym roku na kampusie Wyższej Szkoły Biznesu odbyła się kolejna, jedenasta odsłona wydarzenia Piknik Naukowy. Corocznie wydarzenie to organizowane jest przez Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu przy współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami i instytucjami wspierającymi zdolną młodzież.

Uczestnicy konkursów mogli zaprezentować swoje innowacyjne pomysły w dwóch kategoriach: informatyka oraz elektrotechnika i mechanika. W jury konkursu zasiadali przedstawiciele zaproszonych firm, w tym FAKRO.

To bardzo miło widzieć tylu zaangażowanych, inteligentnych i niesamowicie kreatywnych ludzi, którzy w przyszłości będą tworzyć nowe rozwiązania, usprawniać procesy na wielką skalę, napędzając rozwój gospodarki i technologii. FAKRO od lat wspiera to przedsięwzięcia  – komentuje Agata Mikołajczyk, Programista Aplikacji Bazodanowych w FAKRO, która zasiadła w jury.

Wydarzenie odbyło się 2 marca gromadząc uczniów z sądeckich szkół, dla których zagadnienia informatyczne, elektrotechniczne, czy konstruktorskie nie mają tajemnic.

Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom XI Pikniku Naukowego.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Szkolenie POiD dla zespołów serwisowo–montażowych stolarki budowlanej

Związek Polskie Okna i Drzwi  zaprasza na  szkolenie pt. „Prawidłowe zasady montażu stolarki okiennej i drzwiowej. „Naprawa i renowacja stolarki budowlanej”. Dwudniowe szkolenie odbędzie się 17-18 …

MONTERIADA już od 31 stycznia na targach BUDMA

Już 31 stycznia na targach BUDMA w Poznaniu startuje MONTERIADA. Na stoisku 108 w hali 5 ruszą wyjątkowe pokazy montażu na żywo nowoczesnych produktów, które pozwalają zadbać o ciepły dom. Organiza…

Ekologiczne okna dachowe z PVC

Przy budowie lub remoncie domu możemy sięgnąć po wyroby z recyklingu, dokładając swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Takie działanie bardzo dobrze wpisuje się w filozofię gospodarki o obiegu zamk…