Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO Partnerem sądeckich Targów Edukacyjnych

„Edukacja, kariera, przyszłość“ – to hasła przewodnie Targów Edukacyjnych, zorganizowanych przez Wydawnictwo Dobre. Wydarzenie było adresowane do uczniów kończących szkoły podstawowe, uczniów szkół średnich i wszystkich młodych osób, które planują swoją ścieżkę kariery. FAKRO było Partnerem tego wydarzenia.

Targi stanowiły doskonałą okazję do zapoznania się z propozycjami szkół średnich i uczelni wyższych. Uczestnicy mieli szansę nie tylko rozmawiać o proponowanych kierunkach kształcenia, lecz także omawiać kluczowe umiejętności wymagane na dzisiejszym rynku pracy, a także o zagadnieniach związanych ze zdrowiem fizycznym, psychicznym oraz bezpieczeństwem w sieci. Targi były również okazją do zapoznania się z ofertą staży, praktyk oraz dodatkowych zajęć, które pełnią istotną rolę w kształtowaniu ścieżki zawodowej.

Przy stoisku FAKRO, Dorota Bocheńska oraz Agnieszka Ślęzak – Śmietana, Specjalistki ds. Rekrutacji rozmawiały z zainteresowanymi uczniami i dzieliły się swoim doświadczeniem zawodowym, prezentując najnowsze zagadnienia z obszaru HR. Uczestnicy Targów mieli okazję zapoznać się z prezentacją pt. „Dziś uczeń – jutro pracownik”, podczas której Agnieszka opowiedziała o 6 krokach, które warto podjąć przed rozpoczęciem poszukiwań pierwszej pracy oraz o obszarach, które w najbliższej przyszłości będą cieszyć się dużym zapotrzebowaniem na specjalistów.

Fot. FAKRO

Uczestnictwo w tegorocznych targach edukacyjnych było dla nas niezwykle inspirującym doświadczeniem. Mogliśmy obserwować niezwykłą determinację i ciekawość młodych osób, które poszukują swojej ścieżki kariery. Tego typu wydarzenia to doskonała okazja do poznania różnorodnych możliwości edukacyjnych i zawodowych oraz do zaplanowania własnej ścieżki kariery – komentuje Agnieszka Ślęzak-Śmietana, Specjalista ds. Rekrutacji FAKRO.

Targi odbyły się 12 kwietnia br. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował dts24.pl oraz Dobry Tygodnik Sądecki.

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Projekt podstawy programowej kształcenia w zawodzie monter stolarki budowlanej

Mamy przyjemność przedstawić projekt podstawy programowej kształcenia w zawodzie „monter stolarki budowlanej”. Zakres zapisanych w podstawie programowej wymaganych umiejętności przyszłych monterów …

Modne drzwi wewnętrzne – jak dobrać drzwi do stylu wnętrza?

Szybka zmiana aranżacji domu lub mieszkania? Często wystarczy samo przemalowanie ścian i wymiana drzwi, żeby wnętrze było jak nowe. W ten prosty sposób, bez konieczności przeprowadzania wielkiego i…

Webinarium „Zakładowa kontrola produkcji jako warunek wprowadzenia wyrobu do obrotu”

Z uwagi na utrudnienia związane z realizacją szkoleń stacjonarnych Związek POiD uruchamia cykl bezpłatnych webinariów dla firm. W pierwszej kolejności zapraszamy na webinarium z zakresu Zakładowej …