Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO Partnerem Sądeckich Dni Godności Osób Niepełnosprawnych

FAKRO było partnerem Sądeckich Dni Godności Osób Niepełnosprawnych, w ramach których przez kilka dni organizowane były różne wydarzenia i atrakcje zachęcające do spędzenia wspólne czasu, poprzez ciekawe i kreatywnych zabawy oraz warsztaty dla osób w każdym wieku.

Podczas Sądeckich Dni Osób Niepełnosprawnych mieszkańcy Sądecczyzny mieli okazję przekonać się o niezwykłej kreatywności i talentach osób z niepełnosprawnościami. Były organizowane warsztaty artystyczne, a także wystawa prac plastycznych w Galerii Ratusza Miasteczka Galicyjskiego. Dodatkowo odbyło się spotkanie z artystą plastykiem, Wacławem Jagielskim z Wacław Jagielski Art, które z pewnością dostarczyło inspiracji i niezapomnianych chwil.

Uczestnicy mogli zaprezentować się wokalnie i tanecznie podczas Dnia Artystycznego, wziąć udział w zawodach sportowych, a także zgłosić swoją pracę plastyczną na wystawę organizowaną w Ratuszu Miasteczka Galicyjskiego.

FAKRO jako firma działająca na szeroką skalę stara się aktywnie angażować w inicjatywy społeczne, promujące tolerancję, równość oraz przyczyniające się do budowania bardziej otwartej i przyjaznej społeczności. Partnerstwo z Sądeckimi Dniami Osób Niepełnosprawnych jest dla nas wyjątkową okazją do wspierania i podkreślania ważności integracji osób z niepełnosprawnościami w społeczeństwie – podkreśla Bożena Damasiewicz, Dyrektor ds. Organizacyjno-Administracyjnych FAKRO.

Sądeckie Dni Godności Osób Niepełnosprawnych miały miejsce w dniach 29.05. – 02.06.2023 r., zostały zorganizowane przez Zespół Szkół nr 5 Specjalnych w Nowym Sączu.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Efekty spotkania konsultacyjnego w sprawie podstawy programowej dla zawodu „monter stolarki budowlanej”

Na wniosek Związku POiD, 5 grudnia 2018 roku, w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie konsultacyjne poświęcone podstawie programowej dla nauczania zawodu „monter stolarki budowlanej…

Zgłoś swój udział w kolejnym HydeParku 3 lipca

Związek POiD zaprasza przedstawicieli firm członkowskich do udziału w spotkaniu dyskusyjnym Hyde Park. Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 3 lipca o godzinie 12:00 za pośrednictwem platformy Mi…

Termomodernizacja we właściwej kolejności – „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”

Związek POiD wraz z Partnerami, po raz kolejny angażuje się w ważne społecznie tematy: będzie teraz przypominał Polakom, aby zadbali o swoje domy w myśl hasła: Wymień stolarkę z dobrym montażem! Po…