Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO Partnerem Sądeckich Dni Godności Osób Niepełnosprawnych

FAKRO było partnerem Sądeckich Dni Godności Osób Niepełnosprawnych, w ramach których przez kilka dni organizowane były różne wydarzenia i atrakcje zachęcające do spędzenia wspólne czasu, poprzez ciekawe i kreatywnych zabawy oraz warsztaty dla osób w każdym wieku.

Podczas Sądeckich Dni Osób Niepełnosprawnych mieszkańcy Sądecczyzny mieli okazję przekonać się o niezwykłej kreatywności i talentach osób z niepełnosprawnościami. Były organizowane warsztaty artystyczne, a także wystawa prac plastycznych w Galerii Ratusza Miasteczka Galicyjskiego. Dodatkowo odbyło się spotkanie z artystą plastykiem, Wacławem Jagielskim z Wacław Jagielski Art, które z pewnością dostarczyło inspiracji i niezapomnianych chwil.

Uczestnicy mogli zaprezentować się wokalnie i tanecznie podczas Dnia Artystycznego, wziąć udział w zawodach sportowych, a także zgłosić swoją pracę plastyczną na wystawę organizowaną w Ratuszu Miasteczka Galicyjskiego.

FAKRO jako firma działająca na szeroką skalę stara się aktywnie angażować w inicjatywy społeczne, promujące tolerancję, równość oraz przyczyniające się do budowania bardziej otwartej i przyjaznej społeczności. Partnerstwo z Sądeckimi Dniami Osób Niepełnosprawnych jest dla nas wyjątkową okazją do wspierania i podkreślania ważności integracji osób z niepełnosprawnościami w społeczeństwie – podkreśla Bożena Damasiewicz, Dyrektor ds. Organizacyjno-Administracyjnych FAKRO.

Sądeckie Dni Godności Osób Niepełnosprawnych miały miejsce w dniach 29.05. – 02.06.2023 r., zostały zorganizowane przez Zespół Szkół nr 5 Specjalnych w Nowym Sączu.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego i wiosennego nastroju oraz dobrego wypoczynku. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją…

Protokół z posiedzenia Rady Wyrobów Budowlanych.

W dniu 10 lipca 2018r odbyło się kolejne posiedzenie Rady Wyrobów Budowlanych, organu opiniodawczo- doradczego Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Z ramienia branży stolarki budowlanej repreze…

Nowa firma członkowska POiD – LUMARO Sp.z.o.o

Mamy przyjemność poinformować, o przyjęciu kolejnej firmy do grona Związku POiD. Lumaro Sp.z.o.o  to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Podegrodziu koło Nowego Sącza. Firma Lumaro Sp.z.o.o j…