Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO partnerem kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”

Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci.” – Antoine Marie Roger de Saint-Exupéry. Nowe hasło kampanii społecznej Związku POiD „DOBRY MONTAŻ – Budujesz dla pokoleń” perfekcyjnie oddaje kwintesencję przywołanego cytatu. Firma FAKRO nieprzerwanie uczestniczy w tej kampanii i już w kolejnej edycji dołącza do merytorycznego wsparcia branży budowlanej w procesie zielonej transformacji.

Dzisiejsze spojrzenie na kwestię ekologii, Zrównoważonego Rozwoju i szeroko pojętej koncepcji „Zielonego Ładu” przenika każdą sferę życia człowieka. Nie omija także przedsiębiorstw branży budowlanej. FAKRO z przyjemnością dołącza do grona przedsiębiorców, którzy zaangażowani w kampanię społeczną POiD „DOBRY MONTAŻ – Budujesz dla pokoleń” pragną edukować, wspierać i wdrażać rozwiązania Zrównoważonego Rozwoju. Oferowane przez firmę okna dachowe spełniają szereg stawianych przed nimi wymagań w zakresie termoizolacyjności przekładającej się na ograniczenie zużycia energii. To bardzo dobry moment, aby podkreślać jak ważne jest sięganie po energooszczędne rozwiązana już na etapie projektowania budynków.

Gdziekolwiek się teraz nie spojrzy, w którąkolwiek stronę nie nastawi ucha, widać i słychać jak istotną rolę odgrywa obecnie temat ochrony środowiska, świadomości ekologicznej i uwagi skupionej na ograniczaniu emisji CO2. To już kwestia nie tylko indywidualna. Na tym etapie światowe gospodarki i miliony przedsiębiorstw na całym świecie zmieniają sposób myślenia. Niezbędne jest dostosowanie się do stawianych wymogów, odpowiednia organizacja produkcji i sukcesywne wprowadzanie strategii Zrównoważonego Rozwoju dla całego przedsiębiorstwa. Zmianę należy zacząć tu i teraz, żeby w przyszłości móc nadal korzystać z dobrodziejstw natury – żeby móc żyć. W FAKRO od lat kładziemy nacisk na produkcję i działania pozostające w zgodzie z naturą, tak, aby budować dla przyszłych pokoleń.

 

ŹRÓŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem honorowym Targów „Bud-Gryf & Home Szczecin 2020”

Związek Polskie Okna i Drzwi wraz organizatorem, spółką Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, zapraszają na 29. edycję „Bud-Gryf & Home Szczecin 2020”- największych na Pomorzu Zachodnim tar…

Wybierz ciepłe drzwi zewnętrzne i oszczędzaj podwójnie

Przytulny, ciepły dom zimą i przyjemnie chłodny latem? To możliwe dzięki dobrze dopasowanym drzwiom zewnętrznym. Takie drzwi są nie tylko wizytówką budynku, lecz również zapewniają nam komfort i be…