Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO nieprzerwanie, od 30 lat obecne na targach BUDMA

Wyjątkowa, 30 edycja targów BUDMA 2022, jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów, dystrybutorów, architektów i wykonawców, już za nami. Miejsce doskonale znane branży budowlanej ponownie tętniło życiem. Na targach, jak zawsze, nie zabrakło firmy FAKRO, która podczas jubileuszowego wydarzenia, pojawiła się na nim po raz… trzydziesty!

Ogrom wydarzeń, konferencji, kongresów oraz konkursów dla dekarzy i architektów. W wielu z nich FAKRO, jako partner, wspierało młode talenty na drodze ich szkolenia i doskonalenia zawodowego. Ponadto, jako główny sponsor Forum Designu i Architektury pod hasłem „ODNOWA – spojrzenie na budynek, dzielnicę, miasto”, chętnie skorzystało z wiedzy i doświadczeń ekspertów. Jednym z najistotniejszych momentów dla FAKRO była konferencja, podczas której swoją premierę miała nowa linia okien dachowych GREENVIEW. To okna zaprojektowane z myślą o ekologii i gotowe na wyzwania przyszłości.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia transmisji z konferencji „Okna dachowe GREENVIEW – nowy standard na nowe czasy”

Okna dachowe GREENVIEW – nowy standard na nowe czasy. Konferencja prasowa FAKRO

Obecność firmy FAKRO na targach ma dokładnie taką samą historię, jak same targi poznańskie BUDMA. Wspólnie tworzyliśmy ten rozwój od samego początku, tym bardziej cieszymy się, że nasz trzydziesty udział został uhonorowany statuetką 30lecia targów BUDMA. To dobre podsumowanie wspaniałej historii i bardzo dobry punkt wyjścia do jeszcze lepszej przyszłości. Targi BUDMA pozwalają dziś, jak zawsze, na budowanie relacji i potwierdzanie jakości eksponowanych produktów. Pozwalają nam również na stworzenie komunikacji, którą udostępniamy w Internecie osobom, które byłyby na targach, gdyby nie ograniczenia pandemiczne. Słowa uznania i podziękowania, które usłyszeliśmy z ust przedstawicieli Zarządu MTP, potwierdzają jak ważnym ogniwem w rozwoju branży budowlanej są liderzy rynku i ich stale rozwijająca się oferta.” – mówił Paweł Dziekoński, Wiceprezes FAKRO.

FAKRO Budma 2022 – YouTube

Bardzo dziękujemy Wam za wszystkie wizyty i wspólne rozmowy na naszym stoisku 🙂 Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.

Tym z Państwa, którzy chcieliby zobaczyć nasze wyjątkowe stoisko, umożliwiamy przeniesienie się w czasie raz jeszcze na tegoroczne targi BUDMA i wirtualny spacer po stoisku FAKRO.

Fakro – Budma 2022 (matterport.com)

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Żaluzje drewniane – funkcjonalne i estetyczne

Żaluzje drewniane cieszą się dużą popularnością. Stanowią bowiem piękną ozdobę zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Co więcej, każdy może zaaranżować je w dowolny sposób, wybierając międ…

Związek Polskie Okna i Drzwi podsumowuje rok 2020

W czwartek 10 grudnia odbyło się spotkanie Rady Członków Związku POiD oraz konferencja prasowa, na której podsumowano działalność Związku w ciągu ostatniego roku. W czasie spotkania dyskutowano na…

Związek Polskie Okna i Drzwi partnerem platformy Buy Poland

Związek POiD objął patronatem platformę promocji potencjału eksportowego polskiej gospodarki Buy Poland (www.buypoland.pl),zainicjowaną przez Grupę MTP, organizatora Targów BUDMA oraz Windoor-tech….