FAKRO nagrodzone Innowatorem WPROST 2022
Drzwi tarasowe HST SKY FAKRO zostały nagrodzone Innowatorem WPROST 2022 w kategorii „Infrastruktura i budownictwo”.
To już drugi Innowator WPROST, który trafił w ręce FAKRO. Firma została uhonorowana tą nagrodą w 2011 roku zajmując zaszczytne trzecie miejsce. Od 2014 roku nagrody przyznawane są na podstawie autonomicznego badania Innovation Research, które bada poziom inwestycji w innowacje.
FAKRO jest firmą znaną z okien dachowych, ale ta nagroda jest przyznana za zupełnie nową linię okien. Tym razem owocem naszej innowacyjności są drewniano – aluminiowe okna pionowe o dużych rozmiarach, które tworzą ogromną przeszkloną przestrzeń, mogącą zastąpić ścianę w salonie. Tworzymy w ten sposób nowy komfort w domu – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.
FAKRO to firma, która do wielu krajów świata eksportuje nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także myśl twórczą polskich inżynierów. W ten sposób polska firma wytycza nowe kierunki rozwoju dla branży stolarki otworowej.
Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Panem Januszem Komurkiewiczem:
Uroczysta gala odbyła się 26 września br. w Warszawie.
ŹRÓDŁO: FAKRO
-
Które marki budowlane będą wyznaczać standardy w branży w 2026 roku? Ranking Budowlana Marka Roku p…
-
Szkolenie dla zespołów serwisowo-montażowych stolarki budowlanej – już 25 marca!
-
Fensterbau Frontale 2026 w Norymberdze – kluczowe wydarzenie dla branży okien, drzwi i fasad
-
Jak stworzyć komfortowy i oszczędny dom? Kampania „TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ” rusza w nowej od…
-
Thermod dołącza do grona firm członkowskich POiD