Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO na Targach DREMA 2023

W Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2023. FAKRO reprezentował zespół naszych specjalistów: Adam Berdychowski, Kierownik Wydziału Utrzymania Ruchu i Wdrożenia Technologii oraz Paweł Nikołajczuk Kierownik Zespołu Konstrukcji Maszyn i Gospodarki Narzędziowej.

Podczas Targów DREMA 2023 prezentowane są najnowsze technologie i rozwiązania dedykowane obróbce drewna, pozyskiwanej z niego energii oraz przemysłowi meblarskiemu, których uzupełnieniem są ekspozycje nowoczesnych maszyn do drewna, czy rozkroju i szycia tkanin. W czasie targów można było także wziąć udział w debatach tematycznych, konferencjach i szkoleniach.

Takie wydarzenia są zawsze bardzo ważne, ponieważ umożliwiają nam przeanalizowanie współczesnej oferty, co w następstwie wpływa na nasze decyzje zakupowe, przyczyniające się do rozwoju FAKRO. Dzięki nim możemy poznać wiele nowinek technologicznych, nawiązać nowe, ciekawe znajomości. Jest to dla nas intensywny czas, dający motywację do zmian – komentuje Adam Berdychowski, Kierownik Wydziału Utrzymania Ruchu i Wdrożenia Technologii w FAKRO.

Międzynarodowe Targi DREMA odbyło się w dniach 12-15 września br. w Poznaniu.

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Spotkanie Rady Związku POiD, 25.09.2019

W środę 25 września odbyło się kolejne spotkanie Rady Związku POiD. Uczestnicy podsumowali inicjatywy i realizowane projekty. Wyciągamy wnioski by jeszcze lepiej działać dla branży.

Zmiana terminu targów Fensterbau Frontale – najnowsze informacje

W nawiązaniu do petycji w sprawie zmiany terminu targów FENSTERBAU FRONTALE, przesłanej przez POiD dnia 13 marca 2020, organizatorzy targów FENSTERBAU FRONTALE poinformowali nas, że w związku z duż…

Zapraszamy do tworzenia kalendarium POiD

Związek Polskie Okna i Drzwi, poprzez czynne zaangażowanie w projekty i promocje firm członkowskich, zachęca do skorzystania z możliwości publikowania wydarzeń, które mają szczególne znaczenie dla …