Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO na Forum Przedsiębiorstw na Politechnice Krakowskiej

FAKRO współpracuje z wieloma uczelniami wyższymi na terenie całego kraju. Eksperci FAKRO dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami, natomiast uczelnie często angażują się w prace badawcze. Ta integracja wpływa na jakość szkolnictwa wyższego. Znajomość branży, współpraca z biznesem, pozwala odpowiedzieć na realne zapotrzebowanie rynku pracy.

Tym razem FAKRO zagościło podczas Forum Przedsiębiorstw na Politechnice Krakowskiej. Podczas wydarzenia została zeprezentowana oferta FAKRO skierowana do studentów i absolwentów.

Takie wydarzenia dają nam możliwość przybliżenia młodym ludziom czym wyróżnia się nasza firma. Nie tylko pod kątem oferty produktowej, ale także wartości i kultury organizacyjnej – komentuje Aleksandra Bielak, specjalistka ds. szkoleń, reprezentująca FAKRO podczas forum.

Jednym z głównych punktów wystąpienia było zapoznanie słuchaczy z założeniami programu Ambasador marki FAKRO- Student.

W FAKRO chcemy się rozwijać i być lepszym pracodawcą dla osób takich jak Wy, dopasowując nasze działania do oczekiwań studentów. Dlatego w każdego roku akademickim uruchamiamy Program Ambasadorski. Ambasadorzy studenccy FAKRO współpracują  z nami w zakresie budowania wizerunku firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy na wybranych uczelniach – dodaje Aleksandra Bielak.

To właśnie FAKRO jest wybierane jako miejsce, w którym młodzi ludzi zdobywają doświadczenie zawodowe. W tegorocznej edycji Programu Praktyk i Staży w FAKRO wzięło udział 22 uczestników – 17 studentów, 5 uczniów szkół średnich.

Forum odbyło się 22 listopada na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Garaż jako spiżarnia, warsztat i siłownia – jak urządzić funkcjonalną przestrzeń?

Garaż to nie tylko pomieszczenie dla samochodu, lecz także miejsce, które może pełnić wiele innych przydatnych funkcji. Przydomowy warsztat, strefa do ćwiczeń czy spiżarnia? Nic trudnego – możemy z…

Zapraszamy na webinar o recyklingu w budownictwie!

W poniedziałek, 20 czerwca br. o godz. 16:00, w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ-BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”, odbędzie się webinar: „Recykling w służbie energooszczędnego budownictwa dla przyszłych pokoleń”…

Webinarium „Zakładowa kontrola produkcji jako warunek wprowadzenia wyrobu do obrotu”

Z uwagi na utrudnienia związane z realizacją szkoleń stacjonarnych Związek POiD uruchamia cykl bezpłatnych webinariów dla firm. W pierwszej kolejności zapraszamy na webinarium z zakresu Zakładowej …