Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO kontynuuje to, co dobre

Wszystko co dobre, wcale nie musi się kończyć! Firma FAKRO, czołowy producent okien dachowych, kontynuuje sponsoring Klubu Sportowego MKS Sandecja Nowy Sącz. Lokalny patriotyzm, duch walki i ambitne cele, to paliwo napędowe tej współpracy.

MKS Sandecja, pierwszoligowa drużyna piłki nożnej, nadal będzie godnie reprezentować Sądecczyznę z logo FAKRO na koszulkach. Decyzja o wydłużeniu współpracy z zespołem „Biało-czarnych” była dla producenta okien dachowych oczywista. Pochodzenie z jednego regionu pozwala na jeszcze lepsze propagowanie wartości, które łączą drużynę, firmę i okoliczne społeczności.

FAKRO kontynuuje to, co dobre
„Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z klubem Sandecja. Ostatnie miesiące pokazały nam jak ważne są wzajemnie relacje i wspieranie się na drodze do sukcesu. Wierzymy, że drużyna dostarczy nam pozytywnych emocji piłkarskich i razem z naszym wsparciem osiągnie swój cel.” – mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketing w FAKRO.
Dla drużyny, która nieprzerwanie dąży do utrzymania się na wysokim poziomie w tabeli 1. ligi, sponsoring również jest bardzo ważny i potrzebny, aby móc się rozwijać i inwestować w doskonalenie kadry.

FAKRO kontynuuje to, co dobre

„Dziękujemy firmie FAKRO za wsparcie oraz zaufanie. Wspólna kooperacja ze światowym potentatem to dla nas powód do dumy
i mamy nadzieję, że obie strony nadal będą czerpały korzyści ze współpracy.” – dodaje Łukasz Morawski, p.o. prezesa MKS Sandecja S.A.

ŻRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Zapraszamy do tworzenia kalendarium POiD

Po dwóch miesiącach od ogłoszenia najwyższego alertu epidemicznego, oraz nałożenia wielu obostrzeń, Polska gospodarka powoli wraca do normalności. Jeśli Twoja firma zaczyna planować różne przedsięw…

Petycja w sprawie zmiany terminu targów Fensterbau Frontale w Norymberdze

W związku ze zmianą terminu targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze oraz konferencją prasową kanclerz Angeli Merkel w temacie walki z koronawirusem, zwracamy się z prośbą o udzielenie przez Państw…

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ”: Energooszczędne drzwi zewnętrzne. Jakie drzwi wybrać do termomodernizacji?

Wracamy do mieszkania po intensywnym dniu, zamykamy za sobą drzwi i czujemy domowe ciepło. Czas na relaks przy ulubionej herbacie lub kawie… To przyjemny scenariusz, w którym ważną rolę grają dobrz…