Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO inkubatorem Młodych Liderów

Czasem warto opóźnić wyjazd na wakacje. Młodzież z warszawskich i sądeckich szkół zainwestowała swój czas w zdobywanie nowych doświadczeń.  Letnia Szkoła Liderów, projekt organizowany przez Fundację Pomyśl o Przyszłości i firmę FAKRO, oferuje wiedzę z zakresu ekonomii, marketingu, HR i dziennikarstwa.

Między 5 a 9 lipca młodzi ludzie biorą udział w serii inspirujących spotkań. Ryszard Florek, prezes FAKRO, zdradził przepis na to jak zarabiać 4 razy szybciej. Podczas zwiedzania zakładu młodzież zobaczyła efekty wiary Ryszarda Florka w innowacyjność i rozwój – zautomatyzowane linie produkcyjne oraz ciągle rozbudowywane hale.  Prezes z gitarą – Zdzisław Dąbczyński z firmy WIMED uczył młodzież jak walczyć z wyzwaniami i pokochać swoją pracę.

Warsztaty dziennikarskie poprowadzili Wojciech Molendowicz, redaktor naczelny Dobrego Tygodnika Sądeckiego oraz Jagienka Michalik z Sądeczanina. Podczas spotkań debatowano o przeszłości i przyszłości dziennikarstwa oraz poruszano kwestie etyki dziennikarskiej. Młodzież nauczyła się jak pisać rzetelnie i w sposób wzbudzający zainteresowanie.

Przed młodymi liderami kolejne dni wrażeń. W planach między innymi spotkanie z Mikołajem Pisarskim z Instytutu Edukacji Ekonomicznej czy wizyta u Jacka Nowaka z pasieki Barć w Kamiannej. Specjaliści FAKRO przeprowadzą dalszą porcję warsztatów tematycznych. Na nich młodzi liderzy poznają sekrety procesów rekrutacyjnych i odkryją różnorodne kierunki rozwoju kariery zawodowej.

Zwieńczeniem tygodnia będzie praktyczne wcielenie zasad networkingu na terenie hotelu Activa w Muszynie. A potem na młodzież czeka już tylko zdobywanie świata.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

XI Kongres Stolarki Polskiej – przeżyjmy to jeszcze raz!

Polecamy obszerną fotorelację z minionego, najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w branży stolarki budowlanej. Gorąco dziękujemy wszystkim osobom, firmom i instytucjom zaangażowanym w przygotowanie …

Już w piątek szkolenie Związku POiD – „Obowiązki producentów i dystrybutorów stolarki a prawa konsumenta”

W piątek 22 października br. w godz. 10:00-15:00,  odbędzie się szkolenie dla producentów stolarki budowlanej, organizowane przez Związek POiD. Spotkanie odbędzie się w Warszawie przy ul. Modliński…

Posiedzenie Komitetu Budownictwa przy Krajowej Izbie Gospodarczej

Dnia 17 września 2019 roku, odbyło się posiedzenie Komitetu Budownictwa KIG, w którym udział wzięli Przewodniczący Komitetu Budownictwa pan Jacek Szer, członkowie Komitetu w tym prezes Związku POID…