Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO inkubatorem Młodych Liderów

Czasem warto opóźnić wyjazd na wakacje. Młodzież z warszawskich i sądeckich szkół zainwestowała swój czas w zdobywanie nowych doświadczeń.  Letnia Szkoła Liderów, projekt organizowany przez Fundację Pomyśl o Przyszłości i firmę FAKRO, oferuje wiedzę z zakresu ekonomii, marketingu, HR i dziennikarstwa.

Między 5 a 9 lipca młodzi ludzie biorą udział w serii inspirujących spotkań. Ryszard Florek, prezes FAKRO, zdradził przepis na to jak zarabiać 4 razy szybciej. Podczas zwiedzania zakładu młodzież zobaczyła efekty wiary Ryszarda Florka w innowacyjność i rozwój – zautomatyzowane linie produkcyjne oraz ciągle rozbudowywane hale.  Prezes z gitarą – Zdzisław Dąbczyński z firmy WIMED uczył młodzież jak walczyć z wyzwaniami i pokochać swoją pracę.

Warsztaty dziennikarskie poprowadzili Wojciech Molendowicz, redaktor naczelny Dobrego Tygodnika Sądeckiego oraz Jagienka Michalik z Sądeczanina. Podczas spotkań debatowano o przeszłości i przyszłości dziennikarstwa oraz poruszano kwestie etyki dziennikarskiej. Młodzież nauczyła się jak pisać rzetelnie i w sposób wzbudzający zainteresowanie.

Przed młodymi liderami kolejne dni wrażeń. W planach między innymi spotkanie z Mikołajem Pisarskim z Instytutu Edukacji Ekonomicznej czy wizyta u Jacka Nowaka z pasieki Barć w Kamiannej. Specjaliści FAKRO przeprowadzą dalszą porcję warsztatów tematycznych. Na nich młodzi liderzy poznają sekrety procesów rekrutacyjnych i odkryją różnorodne kierunki rozwoju kariery zawodowej.

Zwieńczeniem tygodnia będzie praktyczne wcielenie zasad networkingu na terenie hotelu Activa w Muszynie. A potem na młodzież czeka już tylko zdobywanie świata.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa

Dyrektor zarządzający w Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD), Paweł Wróblewski, został uhonorowany nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa, przyznawaną przez Ogólnopolską Federacje Przedsiębiorc…

Wesołych Świąt!

Niech te Święta Bożego Narodzenia przyniosą wiele miłości, szczęścia i zdrowia. Życzymy Państwu spełnienia najskrytszych pragnień oraz niezapomnianych chwil. W imieniu Zarządu oraz Rady Związku POi…

Garaż jako spiżarnia, warsztat i siłownia – jak urządzić funkcjonalną przestrzeń?

Garaż to nie tylko pomieszczenie dla samochodu, lecz także miejsce, które może pełnić wiele innych przydatnych funkcji. Przydomowy warsztat, strefa do ćwiczeń czy spiżarnia? Nic trudnego – możemy z…