Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO gościem konferencji Poland – Europe – Ukraine. Rebuild Together

Paweł Dziekoński, Wiceprezes Zarządu Grupy FAKRO reprezentował firmę podczas konferencji Poland-Europe-Ukraine. Rebuild Together.

Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together to program, którego celem jest tworzenie i wzmacnianie relacji między europejskimi, polskimi i ukraińskimi środowiskami biznesu i przygotowanie ram współpracy przy przyszłej odbudowie państwa i gospodarki Ukrainy. W warszawskiej konferencji „Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together” wzięli udział przedstawiciele rządów, ministerstw i parlamentów Polski i Ukrainy, eksperci, a także przedstawiciele firm z branż bezpośrednio zainteresowanych współpracą – m. in. energetyki, IT, transportu i logistyki.

Omówione zostały perspektywy rozwoju sytuacji gospodarczej na Ukrainie i jej wpływ na gospodarkę światową. W panelach tematycznych zaprezentowano potrzeby i oczekiwania strony ukraińskiej, a także możliwości uczestnictwa polskiego biznesu w odbudowie Ukrainy.

Międzynarodowa Konferencja Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together jest podsumowaniem szeregu prowadzonych wcześniej działań w ramach kampanii społecznej Pomagamy Ukrainie.

Kontynuacja spotkań z polskimi i ukraińskimi przedstawicielami branż będzie planowana na 25 listopada bieżącego roku konferencja w Kijowie. Wydarzenie ma na celu omówienie oczekiwań i priorytetów odbudowy Ukrainy, dostępnego wsparcia oraz praktycznych poglądów polskiego i zachodnioukraińskiego biznesu.

Konferencja odbyła się 5 października 2022 roku w Warszawie


Przeczytaj również:

Dr. inż. Szymon Firląg w gronie jurorów POiD Building Awards 2021

W gronie jurorów konkursu #POiDBuildingAwards2021 nie mogło zabraknąć ekspertów z dziedziny budownictwa energooszczędnego. Zaproszenie do tej roli przyjął Dr. inż. Szymon Firląg. Adiunkt na…

X Kongres Stolarki Polskiej pod znakiem rozwiązań SMART

W dniach 23-24 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbył się X Kongres Stolarki Polskiej. Jubileuszowa odsłona organizowanego przez Związek POiD wydarzenia zgromadziła ponad 300 uczestników, któ…

Już teraz zarejestruj się na XI Kongres Stolarki Polskiej!

Ruszyły zapisy na XI Kongres Stolarki Polskiej. Zgłoszenia są możliwe poprzez formularz na stronie internetowej, a także na stoisku MONTERIADY na targach BUDMA. Podczas tego wydarzenia, w dniach 4-…