Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO gościem konferencji Poland – Europe – Ukraine. Rebuild Together

Paweł Dziekoński, Wiceprezes Zarządu Grupy FAKRO reprezentował firmę podczas konferencji Poland-Europe-Ukraine. Rebuild Together.

Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together to program, którego celem jest tworzenie i wzmacnianie relacji między europejskimi, polskimi i ukraińskimi środowiskami biznesu i przygotowanie ram współpracy przy przyszłej odbudowie państwa i gospodarki Ukrainy. W warszawskiej konferencji „Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together” wzięli udział przedstawiciele rządów, ministerstw i parlamentów Polski i Ukrainy, eksperci, a także przedstawiciele firm z branż bezpośrednio zainteresowanych współpracą – m. in. energetyki, IT, transportu i logistyki.

Omówione zostały perspektywy rozwoju sytuacji gospodarczej na Ukrainie i jej wpływ na gospodarkę światową. W panelach tematycznych zaprezentowano potrzeby i oczekiwania strony ukraińskiej, a także możliwości uczestnictwa polskiego biznesu w odbudowie Ukrainy.

Międzynarodowa Konferencja Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together jest podsumowaniem szeregu prowadzonych wcześniej działań w ramach kampanii społecznej Pomagamy Ukrainie.

Kontynuacja spotkań z polskimi i ukraińskimi przedstawicielami branż będzie planowana na 25 listopada bieżącego roku konferencja w Kijowie. Wydarzenie ma na celu omówienie oczekiwań i priorytetów odbudowy Ukrainy, dostępnego wsparcia oraz praktycznych poglądów polskiego i zachodnioukraińskiego biznesu.

Konferencja odbyła się 5 października 2022 roku w Warszawie


Przeczytaj również:

Tak dla termomodernizacji budownictwa – rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej

Tak dla termomodernizacji budownictwa – rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej Związek POiD popiera planowane przez polski rząd inicjatywy odnośnie termomodernizacji budownictwa i postuluje wprowa…

Dni Budownictwa i Architektury 1-4 lutego 2021

Według wielu analiz rynkowych i w opinii niemałej części producentów, sytuację w branży budowlanej na koniec 2020 roku można było określić jako dobrą, a zdaniem wielu firm wręcz znakomitą, pomimo p…

 Konferencja „Monitoring Rynku Budowlanego 2019” ze wsparciem branżowym POiD

„Monitoring Rynku Budowlanego 2019” to największa i najważniejsza ogólnopolska konferencja dedykowana przedsiębiorcom z branży budowlanej. Tegoroczna, 22 edycja spotkania, organizowana przez ASM – …