Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO dla Architektury

Ostatni czas był bardzo owocny i pełen ważnych dla architektury spotkań. Najpierw odbył się Walny Zjazd Delegatów SARP, dzięki któremu Partnerzy mogli spotkać się z architektami na wyznaczonej przy wydarzeniu „Strefie dla Architekta 2022”. Kilka dni później swoje ważne spotkanie wyborcze mieli przedstawiciele Izb Architektów (IARP) z całego kraju. Zwieńczeniem tych istotnych wydarzeń był Piknik Architekta, który odbył się na krakowskich Błoniach z udziałem arch. Krzysztofa Mirucia.

Architekci wraz z rodzinami mogli skorzystać z pięknej tego dnia pogody, w luźnym klimacie spotkań kuluarowych. W tych spotkaniach oczywiście uczestniczyło FAKRO jako Partner wydarzeń.  Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami, na merytoryczne dyskusje o produktach, ofercie i jej dostosowaniu do obecnych wymogów środowiskowych i projektowych.

Walny Zjazd Delegatów SARP

Fot. FAKRO

Podczas tegorocznego Walnego Zjazdu Delegatów SARP finał miała również 39. edycja Nagrody Roku SARP, która przyznawana jest za najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w Polsce do końca 2021 roku. W tym roku przyznano aż dwie nagrody Grand Prix. Ex aequo zwyciężyły: kładka pieszo-rowerowa z zapory na Wzgórze Zamkowe w Dobczycach autorstwa Biura Projektów Lewicki Łatak oraz pracownia SLAS architekci za rozbudowę budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju.

W wydzielonej „Strefie dla Architekta 2022” FAKRO przywitało swoich gości w specjalnie przygotowanym namiocie, prezentując swój topowy produkt – sterowane elektrycznie okno do dachów płaskich DEF. Oczywiście gospodarze z FAKRO dzielili się wiedzą produktową z odwiedzającymi stoisko architektami. Nie zabrakło też sprzyjającego rozmowom biznesowym miejsca do wypoczynku na leżakach.

Wyborczy, Krajowy Zjazd Izby Architektów RP

Fot. FAKRO

Tegoroczny Zjazd Krajowy Architektów RP był o tyle ważny, że wybrano nowego Prezesa IARP na kolejne 4 lata działalności Izby. Został nim Pan Piotr Fokczyński, który przejmie pałeczkę dowodzenia od dotychczas pełniącej funkcję Prezes, Pani Małgorzaty Pilinkiewicz. Plany na dalszą służbę architekturze są bardzo ambitne. FAKRO uczestniczyło w tym ważnym wydarzeniu, podczas którego  Elżbieta Solewska, Specjalista ds. Marketingu i Współpracy z Architektami przedstawiła ofertę i wygłosiła prezentację. Takie spotkanie dają szansę nawiązania długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.

 

 

Piknik Architekta z gościem specjalnym, arch. Krzysztofem Miruciem

Fot. FAKRO

1 lipca jest Światowym Dniem Architektury. To był doskonały moment, aby w gronie architektów i ich rodzin wspólnie świętować ten dzień na Pikniku Architekta zorganizowanym przez Virtus Studio. To była okazja do nawiązania pogłębienia relacji biznesowych, a także do wybornej zabawy w swobodnej atmosferze przy muzyce na żywo. Gościem specjalnym pikniku był arch. Krzysztof Miruć, który podzielił się swoją wiedzą oraz inspiracjami z jego codziennej pracy. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy FAKRO, producenta nie tylko okien dachowych, ale i markiz, których Krzysztof Miruć jest ambasadorem.

 

 

 

 

 

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Dostępna jest już klasyfikacja najlepszych marek materiałów budowlanych 2019!

13 czerwca ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2019 Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. …

Nowa firma członkowska VBH Polska Sp.z.o.o

VBH Polska działa na polskim rynku od 1993 roku. Dla wielu producentów stolarki okiennej i drzwiowej to pierwszy adres, pod którym wiedza i doświadczenie spotyka się z szeroką oferta najwyższej jak…

Irek Bieleninik serdecznie zaprasza na MONTERIADĘ 2023!

Nasz prowadzący opowie o profesjonalnych montażach, które będziecie mieli okazję oglądać przez 3 dni Widzimy się na Targach BUDMA przy stoisku 108 w hali nr 5! Więcej informacji na temat MON…