Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO blisko kultury i muzyki – wspieramy 24. Baszta Jazz Festiwal

FAKRO po raz kolejny wsparło Baszta Jazz Festiwal – prestiżowe wydarzenie muzyczne o międzynarodowym zasięgu.

To coroczne spotkanie najlepszych artystów jazzowych, które odbywa się w malowniczej scenerii zamku i rynku w Czchowie (Małopolska). Festiwal przyciąga pasjonatów jazzu z całego świata i stanowi doskonałą platformę do prezentacji utalentowanych muzyków, twórców i zespołów.

FAKRO jest jednym ze sponsorów Baszta Jazz Festiwalu. To kolejna inicjatywa w ramach kulturalnego programu „FAKRO- okno otwarte na sztukę”.

Firma FAKRO zawsze wspierała inicjatywy kulturalne, które promują sztukę i talent artystów. Jesteśmy zadowoleni z zaangażowania się w ten projekt. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko celebruje jazz, ale także wpływa na rozwój lokalnej społeczności artystycznej. Nasze wsparcie jest wyrazem naszego zaangażowania w kulturę i sztukę oraz naszej troski o rozwój talentów muzycznych – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

Tegoroczna edycja Baszta Jazz Festiwal odbyła się od 7 do 9 lipca w Czchowie. Wystąpili m.in. Mili Morena i Enerjazzer, Universal Big Band Wojnicz, Krystyna Durys Band, Jazz Band Ball Orchestra, Bartek Szu i Te Fajne Dziewczyny oraz Old Metropolitan Band (koncert jubileuszowy 55-lecie zespołu). Nie zabrakło również tradycyjnej Parady Nowoorleańskiej.

Baszta Jazz Festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w regionie, które nie tylko przyciąga miłośników jazzu, ale także promuje kulturę i turystykę.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi Partnerem merytorycznym cyklu seminariów Aluprof

Związek Polskie Okna i Drzwi został Partnerem seminariów z cyklu ALU-EDUKATOR, organizowanych przez firmę Aluprof. Tegoroczne spotkania odbędą się online w formie webinariów tematycznych. Specjalis…

Żaluzje drewniane – funkcjonalne i estetyczne

Żaluzje drewniane cieszą się dużą popularnością. Stanowią bowiem piękną ozdobę zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Co więcej, każdy może zaaranżować je w dowolny sposób, wybierając międ…

BUDMA dla fachowców – strefy pełne możliwości

Od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają  się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2024. Jest to już 32. edycja największego i …