Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO blisko kultury i muzyki – wspieramy 24. Baszta Jazz Festiwal

FAKRO po raz kolejny wsparło Baszta Jazz Festiwal – prestiżowe wydarzenie muzyczne o międzynarodowym zasięgu.

To coroczne spotkanie najlepszych artystów jazzowych, które odbywa się w malowniczej scenerii zamku i rynku w Czchowie (Małopolska). Festiwal przyciąga pasjonatów jazzu z całego świata i stanowi doskonałą platformę do prezentacji utalentowanych muzyków, twórców i zespołów.

FAKRO jest jednym ze sponsorów Baszta Jazz Festiwalu. To kolejna inicjatywa w ramach kulturalnego programu „FAKRO- okno otwarte na sztukę”.

Firma FAKRO zawsze wspierała inicjatywy kulturalne, które promują sztukę i talent artystów. Jesteśmy zadowoleni z zaangażowania się w ten projekt. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko celebruje jazz, ale także wpływa na rozwój lokalnej społeczności artystycznej. Nasze wsparcie jest wyrazem naszego zaangażowania w kulturę i sztukę oraz naszej troski o rozwój talentów muzycznych – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

Tegoroczna edycja Baszta Jazz Festiwal odbyła się od 7 do 9 lipca w Czchowie. Wystąpili m.in. Mili Morena i Enerjazzer, Universal Big Band Wojnicz, Krystyna Durys Band, Jazz Band Ball Orchestra, Bartek Szu i Te Fajne Dziewczyny oraz Old Metropolitan Band (koncert jubileuszowy 55-lecie zespołu). Nie zabrakło również tradycyjnej Parady Nowoorleańskiej.

Baszta Jazz Festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w regionie, które nie tylko przyciąga miłośników jazzu, ale także promuje kulturę i turystykę.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Zapraszamy na webinar o recyklingu w budownictwie!

W poniedziałek, 20 czerwca br. o godz. 16:00, w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ-BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”, odbędzie się webinar: „Recykling w służbie energooszczędnego budownictwa dla przyszłych pokoleń”…

Związek POiD Patronem Branżowym Forum Build4Future

Związek Polskie Okna i Drzwi objął patronatem branżowym Forum Build4Future, które odbywa się 3-4 lutego, w Sali Ziemi  Poznań Congress Center Forum Build4Future to najważniejsze forum gospodarcze d…

Webinar pt. Oszczędzaj z KSeF. Jak regulacje prawne przyczyniają się do optymalizacji procesów?

Związek POiD  zaprasza na webinarium pt. Oszczędzaj z KSeF. Jak regulacje prawne przyczyniają się do optymalizacji procesów? W styczniu 2022 roku wprowadzono istotne zmiany w zakresie fakturowania …