Ekspercka prezentacja wszechstronnej oferty okuć Roto do aluminium
Roto Frank Okucia Budowlane objęło patronatem generalnym V Forum Stolarki Budowlanej w dniach 26-27 sierpnia 2020 r. w Mszczonowie. W tym roku firma zaprezentuje innowacyjne rozwiązania do okien i drzwi z aluminium. Wśród atrakcji m.in. montaż drzwi aluminiowych z ukrytym zawiasem Roto Solid C, a także okno przesuwne do kuchni, z okuciem Roto Patio Inowa.

Prezentacja Roto w Mszczonowie skierowana jest dla fachowców z branży, w tym producentów okien, dostawców komponentów, dilerów i monterów. Podczas tegorocznej edycji Roto Frank Okucia Budowlane zaprezentuje najlepsze rozwiązania do aluminium. Eksperci Roto przybliżą możliwości zastosowania najnowszych rozwiązań przeznaczonych do systemów aluminiowych w realizacjach obiektowych.
Światowe skutki pandemii, a rozwój nowej dywizji Roto

wyszukiwarka i sklep części zamiennych, jako kolejny etap w rozwoju dywizji Roto Professional Service, z pewnością przyciągnie uwagę serwisantów okien. Wszystkie prezentacje Roto będą miały miejsce pierwszego dnia Forum – w środę 26 sierpnia 2020 r.
-
Branża łączy siły na rzecz ochrony rynku materiałów budowlanych
-
Koalicja ETS z udziałem POiD
-
POiD angażuje się w prace nad Narodowym Programem Leśnym
-
Import stolarki otworowej do Polski rośnie. Niemcy dominują, Ukraina przyspiesza
-
Wyższe dotacje na wymianę okien, drzwi i bram garażowych – nowe zmiany w programie „Czyste Powietr…