Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Drzwi tarasowe WIŚNIOWSKI w specjalnej ofercie na ferie!

Ceny drzwi tarasowych WIŚNIOWSKI mają ferie

Firma WIŚNIOWSKI, czołowy producent wysokiej jakości bram, okien, drzwi i ogrodzeń, rozpoczyna ferie wyjątkową promocją na drzwi tarasowe HST PRIMO 82 WIŚNIOWSKI, które w ramach oferty można nabyć nawet o 1500 złotych taniej.

W jaki sposób skorzystać z oferty specjalnej „Ceny mają ferie”?

Ofertę specjalną realizuje się w wybranych Punktach Handlowych firmy WIŚNIOWSKI. Promocja obowiązuje do 25 lutego. Dokonując zamówienia na drzwi tarasowe HST PRIMO 82 w dowolnej kolorystyce, klient otrzymuje dodatkowy rabat w wysokości 1500 zł netto od ceny katalogowej dla każdej sztuki drzwi tarasowych HST PRIMO 82.

Fot. WIŚNIOWSKI

Drzwi tarasowe HST PRIMO 82 WIŚNIOWSKI – najlepszy wybór dla domu

Wybór drzwi tarasowych dla domu klienci uzależniają od wielu czynników. Jednym z nich jest niewątpliwie design. Promocja „Ceny mają ferie” obejmuje wszystkie dostępne kolory drzwi przesuwnych HST PRIMO 82 WIŚNIOWSKI z szerokim wyborem kolorystyki klamek. Producent gwarantuje eleganckie i nowoczesne wzornictwo stolarki otworowej z dodatkową opcją personalizacji w ramach autorskiej kolekcji Home Inclusive 2.0.

Produkt stanowi perfekcyjną całość dzięki innowacyjnej technologii łączenia naroży V-Perfect. Drzwi wyposażono ponadto w bezkompromisowo szczelną, zapewniającą bezpieczeństwo zasuwnicę. Na uwagę zasługuje także opcja SECURITY 2 podnosząca bezpieczeństwo naszych drzwi tarasowych.

 

Więcej informacji na temat oferty na stronie: https://www.wisniowski.pl/oferta-sezonowa/

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…

Zapraszamy do udziału w 5. edycji MONTERIADY 2020

MONTERIADA to wydarzenie, które na stałe wpisało się w program Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na prezentację programu 5. …

MONTERIADA 2020 nabiera tempa!

Ruszyły przygotowania do 5 edycji MONTERIADY, która już na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń w czasie Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. W czwartek, 14 listopada br. odbyło się spotkan…