Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

DRUTEX z Medalem Europejskim za drzwi aluminiowe

Drutex SA po raz kolejny został uhonorowany Medalem Europejskim w konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Tym razem wiodący europejski producent stolarki budowlanej został doceniony za drzwi aluminiowe MB-86 SI.

To już 32. edycja przedsięwzięcia realizowanego przez BCC pod egidą Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, którego zadaniem jest wyróżnianie i promocja wysokich jakościowo wyrobów oraz usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski. Tegoroczną nagrodę Drutex otrzymał za drzwi aluminiowe MB-86 SI. W poprzednich latach bytowską spółkę nagrodzono m.in. za okna PVC, drzwi podnoszono-przesuwne Iglo-HS czy innowacyjne systemy rolet.

Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, zwłaszcza że otrzymujemy je kolejny raz z rzędu. Dowodzi to, że realizowana od lat strategia oparta na inwestycjach w najwyższą jakość i nowoczesną technologię doskonale się sprawdza. Dzięki temu konsekwentnie umacniamy naszą rynkową pozycję, zdobywając serca klientów na całym świecie – podkreśla Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex SA.

Drzwi nagrodzone w tegorocznym konkursie BCC są wykonane w systemie MB-86 SI. To produkt na miarę XXI wieku. Mogą być wykorzystywane zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i w fasadach aluminiowych, a ich podwyższona izolacyjność termiczna sprawia, że mogą być dedykowane także do budownictwa energooszczędnego. Dodatkowych ich atutem jest różnorodność kolorystyczna oraz szeroka gama oferowanych wzorów wypełnień. Wszystkie drzwi zewnętrzne oferowane przez Drutex mogą być wyposażone w inteligentne systemy kontroli dostępu, pozwalające na ich otwieranie i zamykanie np. za pomocą smartfonu, tabletu czy czytnika linii papilarnych.

Okna i drzwi aluminiowe są produkowane przez Drutex SA od 1999 roku. Firma od lat inwestująca w innowacyjne technologie – tylko w ubiegłym roku uruchomiła m.in. najnowocześniejszą w Polsce i jedną z najnowocześniejszych na świecie malarnię proszkową do stolarki aluminiowej. Dzięki temu możliwe jest gwarantowanie najwyższej jakość wyrobów i optymalnej szybkości realizacji zamówień.

 

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 23 czerwca br. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. 

ŹRÓDŁO: DRUTEX


Przeczytaj również:

Związek POiD patronem branżowym Kongresu Budownictwa Polskiego 2022

Związek POiD przyjął zaproszenie do współpracy patronackiej podczas Kongresu Budownictwa Polskiego, który odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia br. w Poznań Congress Center. Organizatorami Kongresu …

Pomówmy o stolarce – co czeka branże w 2023 roku?

W imieniu Zarządu Związku POiD oraz Partnerów tegorocznej MONTERIADY, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu branżowym „Pomówmy o stolarce – co czeka branżę w 2023 roku”, któr…

Weź udział w XI Kongresie Stolarki Polskiej online! To już jutro!

Od XI Kongresu Stolarki Polskiej dzielą nas już tylko godziny! 15 czerwca, po oficjalnym otwarciu wydarzenia o godz. o 10:00, rozpoczną się dwa ciekawe bloki tematyczne z udziałem uznanych ekspertó…