Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE

DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji – IGLO EDGE.

Hiszpańskie targi Construmat odbyły się w dniach 21-23 maja br. w Barcelonie. Renoma wydarzenia przyciągnęła wielu wystawców z kilkudziesięciu krajów z różnych zakątków świata.

„Udział w targach Construmat jest ściśle powiązany z naszym dynamicznym rozwojem na rynku hiszpańskim. To właśnie tu w marcu br. w Gandii otworzyliśmy największy w Europie, liczący 500 m2 showroom DRUTEX” – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

DRUTEX na stoisku liczącym 120 m2 po raz pierwszy w Hiszpanii zaprezentował swoje najnowsze okno trzeciej generacji – IGLO EDGE. System wyróżnia wysublimowany, elegancki design oraz rewelacyjny parametr izolacji cieplnej wynoszący Uw = 0,66 W(m2K) dla okna o wymiarach 1230×1480 mm. Profil IGLO EDGE jest klasy A, wykonany tylko i wyłącznie z materiału pierwotnego. Nowe okno dostępne jest w ponad 30 kolorach, a szeroki zakres opcji dodatkowych, umożliwia jego pełną personalizację.

„IGLO EDGE zaliczył najlepsze otwarcie w ponad 30-letniej historii produkcji okien przez DRUTEX. Pierwszego dnia sprzedaży wpłynęła do nas rekordowa ilość zamówień na ten premierowy produkt. To może świadczyć tylko o jednym – stworzyliśmy unikalne okno nowej generacji, którego oczekiwali od nas klienci z całego świata” – dodaje P. Jereczek.

Kolejną premierą na stoisku DRUTEX był system tarasowy IGLO-HS ALUCOVER, który uzupełnił rodzinę okien hybrydowych wykonanych z PVC i aluminium. Odwiedzający mogli także zapoznać się z pozostałymi produktami firmy, takimi jak: okna PVC – IGLO ENERGY CLASSIC oraz IGLO 5, system tarasowy IGLO SLIDE, rolety i żaluzje fasadowe oraz inteligentna automatyka typu Smart Home.

Producent z północnej Polski na stolarkę PVC oferuje ekspresowe tempo realizacji zamówień wraz z dostawą, która na terenie Europy wynosi 7 dni.

DRUTEX targami w Hiszpanii zakończył pierwszą część sezonu wystawienniczego. Na kolejny event wybiera się do Paryża, gdzie w dniach 1-3 października br. odbędą się targi Batimat.

ŹRÓDŁO: DRUTEX


Przeczytaj również:

I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą

Wychodząc naprzeciw potrzebom i aspiracjom polskiego biznesu, w dniu   25 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje PAIH EXPO 2018 – Pierwsze …

Konferencja Związku POiD: Akustyka w stolarce budowlanej

Związek POiD wraz z Partnerami zaprasza na konferencję laboratoryjne z zakresu  akustyki w stolarce budowlanej. To doskonała okazja by wziąć udział w testach akustycznych w warunkach najbardziej zb…

Rusza konkurs dla klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”!

W celu wsparcia szkół, które ogłaszają nabór do klas o profilu „monter stolarki budowlanej”, Partnerzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”, wraz ze Związkiem POiD, przygotowali specjalny konkurs, promujący zaw…