Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

DRUTEX partnerem jubileuszowego 80. Tour de Pologne

W tym roku odbędzie się jubileuszowy 80. Tour de Pologne UCI World Tour. To jeden z najważniejszych wyścigów kolarskich świata. Po raz kolejny weźmiemy udział w tym wydarzeniu jako Oficjalny Sponsor Partner Logistyczny oraz Sponsor Premii „Zwycięzca Etapu” Tour de Pologne.

Z organizatorami Tour de Pologne ściśle współpracuje od 2022 roku, zapewniając doskonałą logistykę pomiędzy poszczególnymi etapami wyścigu. Firma dysponuje własną flotą ponad 600 nowoczesnych pojazdów. Do obsługi Tour de Pologne przekazanych zostanie około 40.

– DRUTEX od zawsze angażuje się w sport, to jest w DNA firmy. Nasza współpraca przy organizacji Tour de Pologne to już tradycja, a w tym roku ten wspaniały wyścig odbędzie się po raz 80. To piękny jubileusz. Nie może nas tam zabraknąć. Udostępnimy, jak co roku, nasze pojazdy, które cały czas krążą po Europie, dostarczając Klientom okna, drzwi i rolety, pokonując przy tym miliony kilometrów. Doskonała logistyka i szybkość działania zawsze była i jest naszą mocną stroną. I w tym między innymi wspieramy jedną z największych imprez sportowych w Polsce – mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor ds. PR w naszej firmie.

Tour de Pologne zaliczany jest do elitarnego cyklu UCI World Tour, czyli kolarskiej ligi mistrzów. Ten prestiżowy tour transmitowany jest do blisko 120 krajów na świecie. Przez wielu specjalistów TdP uważany jest jako jeden z najlepiej zorganizowanych wyścigów kolarskich globu. Od lat impreza przyciąga największe sławy peletonu i elitarne grupy zawodowe, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji wszystkim kibicom. To marka, która – podobnie jak DRUTEX – jest rozpoznawalna na całym świecie, będąc przy tym wizytówką Polski.

Szczegóły organizacji jubileuszowego 80. Tour de Pologne, w tym trasa, nie są jeszcze znane. Na pewno jednak na starcie nie zabraknie gwiazd światowego kolarstwa.

To będzie wyjątkowa edycja z wieloma niespodziankami. Przygotowania już trwają, ale na szczegóły jest jeszcze za wcześnie. Przedstawimy je w stosownym czasie. Bardzo cieszy, że po raz kolejny będzie z nami DRUTEX. To dla nas bardzo cenne wsparcie, a współpraca jest korzystna dla obu stron – podkreśla Czesław Lang, szef Lang Team, organizator Tour de Pologne.

ŹRÓDŁO: DRUTEX


Przeczytaj również:

O czym będą dyskutować uczestnicy XII Kongresu Stolarki Polskiej?

Atrakcyjna tematyka jest niewątpliwie tym, co, oprócz wyjątkowej atmosfery, przyciąga uczestników Kongresu. Misją Związku POiD, który go organizuje we współpracy z Partnerami, jest dostarczanie prz…

Wymiana stolarki? Tylko z dobrym montażem!

Dobrze wykonany montaż to warunek niezbędny udanej inwestycji w nowe okna, drzwi czy bramę garażową. Tylko właściwie zainstalowane rozwiązania zapewnią nam komfort obsługi i mniejsze rachunki za og…

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, Członkiem Wspierającym Związek Polskie Okna i Drzwi

Zarząd Związku Polskie Okna i Drzwi podjął decyzję o przyjęciu ASM- Centrum Badań i Analiz Rynku do grona Członków  Wspierających. Mając na uwadze wieloletnią współpracę ze Związkiem POiD w dziedzi…