Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

DRUTEX Oficjalnym Partnerem Motoru Lublin – żużlowego mistrza Polski

DRUTEX Oficjalnym Partnerem Motoru Lublin – najlepszej drużyny żużlowej w Polsce.

Motor Lublin to aktualny mistrz Polski. Od tego sezonu w składzie lubelskiej drużyny będzie jeździł Bartosz Zmarzlik, aktualny, a w sumie już trzykrotny mistrz świata. Pozostali zawodnicy to także nie tylko krajowa, ale i światowa czołówka.

DRUTEX od dawna angażuje się we wsparcie sportu, w tym żużla na różnych poziomach. Do tej pory w tej dyscyplinie głównie drużyn młodzieżowych. Teraz zrobiliśmy krok dalej i zostaliśmy partnerem najlepszej drużyny w Polsce, ekipy z absolutnego światowego topu – mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor PR w firmie DRUTEX.

W ramach umowy sponsorskiej logo i inne materiały promocyjne i wizualne firmy DRUTEX będą się pojawiać na stadionie oraz między innymi w programach meczowych, na banerach i na stronie internetowej. DRUTEX będzie także sponsorem biegu w dwóch meczach nadchodzącego sezonu.

DRUTEX ze sportem związany jest od dawna. Najpierw była to piłka nożna i trwająca kilkanaście lat przygoda z Bytovią Bytów. W tym czasie zespół pokonał bardzo długą drogą, od lokalnych rozgrywek A klasy do zaplecza Ekstraklasy i półfinału Pucharu Polski.

Z piłką nożną związana była też najbardziej rozpoznawalna i najbardziej efektywna kampania marketingowa w historii firmy. W trwającej dwa lata kampanii “Wybór Mistrzów” wzięli udział wówczas czołowi piłkarze świata: Jakub Błaszczykowski, Andrea Pirlo i Philippe Lahm.

W listopadzie i grudniu 2022 roku DRUTEX był partnerem studia meczowego w TVP podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych w Katarze. Ta współpraca jest kontynuowana w tym roku, przy okazji meczów reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Euro 2024.

Od kilku lat DRUTEX mocno angażuje się we wsparcie polskiego kolarstwa. Jest między innymi sponsorem i partnerem Tour de Pologne – jednego z najważniejszych i najbardziej cenionych etapowych wyścigów świata, należącego do elitarnego cyklu UCI World Tour.

ŹRÓDŁO: DRUTEX


Przeczytaj również:

Szkolenie POiD – „Statyka i wymagania wytrzymałościowe w stolarce budowlanej”

Poznaj najnowsze przepisy i normy wytrzymałościowe stolarki otworowej. Już dzisiaj zapisz się na szkolenie POiD, w którym eksperci poruszą m.in. tematy związane z zasadami oznakowania CE, B pod wzg…

Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii Patronem Honorowym konkursu POiD Building Awards 2021

Konkurs POiD Building Awards 2021 uzyskał aprobatę Ministerstwa  Rozwoju Pracy i Technologii. Resort ten został Patronem Honorowym pierwszej edycji wydarzenia. Jest to zaszczyt, ale również informa…

TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ”: Jakie okna, drzwi i bramę garażową wybrać do domu? Trendy na 2024 rok

Podobnie jak w modzie czy w aranżacji wnętrz, tak i w przypadku okien, drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych wzornictwo zmienia się z roku na rok. Aktualne trendy w zakresie tych rozwiązań odzwie…