Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

DRUTEX na targach w Las Vegas

Jedne z najważniejszych targów budowlanych na rynku amerykańskim rozpoczną się 31 stycznia i potrwają do 2 lutego. Weźmie w niej udział ponad 1300 wystawców, głównie producentów i dostawców produktów i usług związanych z budownictwem mieszkaniowym. DRUTEX będzie gościł odwiedzających na stoisku o powierzchni 250 metrów kwadratowych. 

W Las Vegas na NAHB IBS rozpoczynamy tegoroczny cykl spotkań z Klientami na targach. Stany Zjednoczone to dla nas bardzo ważny rynek, na który coraz więcej eksportujemy. Klienci doceniają jakość, szybkie terminy realizacji oraz w pełni spersonalizowaną ofertę. Dodatkowo należy wspomnieć, że posiadamy niezbędne certyfikaty i dopuszczenia techniczne, specyficzne dla rynku amerykańskiego. Za ocean wysyłamy produkty z całego naszego portfolio – mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor ds. PR DRUTEX SA.

Możemy pochwalić się prestiżowymi realizacjami w USA, m.in. wyposażając w okna hotele Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Sheraton. To rynek z ogromnym potencjałem. Jednocześnie obecność w Stanach Zjednoczonych pozwala zbudować doskonały przyczółek do prowadzenia ekspansji na inne kraje Ameryki Północnej i Południowej – dodaje.

DRUTEX zaprezentuje w Las Vegas wiele autorskich, innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich będą systemy okien PVC z serii Iglo Energy i Iglo 5 wraz z wieloma opcjami dodatkowymi, umożliwiającymi pełną personalizację jak również systemy HS, wyposażone w nowoczesne aluminiowe żaluzje fasadowe oraz moskitiery plisowane. Odwiedzający będą mogli poznać zalety produktów aluminiowych, m.in. drzwi tarasowych harmonijkowych MB-86 Fold Line, okien z serii MB-86, okien w wersji drewniano-aluminiowej Duoline oraz drzwi wykonanych na bazie systemu MB-86 SI wyposażonych w pochwyt wnękowy z podświetleniem LED i czytnik linii papilarnych oraz inteligentny zamek drzwiowy Smart Lock by DRUTEX. Na stoisku DRUTEX będzie można zobaczyć także rolety aluminiowe i PVC w różnych wariantach kolorystycznych, wyposażone w rozwiązania typu Smart Home. DRUTEX eksportuje wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie. Sprzedaż zagraniczna odpowiada za ponad 80 procent łącznych obrotów.

 

ŹRÓDŁO: DRUTEX


Przeczytaj również:

Drewniane absurdy – walka o polskie drewno trwa

Trudna sytuacja na rynku drzewnym trwa. Ceny mimo stabilności wciąż są wysokie, a atmosferę zaostrza przyjęta przez Sejm ustawa Lex Izera o wycinaniu obszarów leśnych pod inwestycje. Organizacje br…

Jakie mocowania wybrać przy montażu okien?

Pewne, stabilne zamocowanie stolarki okiennej to podstawa dla prowadzenia dalszych prac montażowych. Wykonanie precyzyjnego połączenia umożliwiają nowoczesne kołki, wkręty i łączniki, które powinny…