Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi

DRUTEX rozszerzył ofertę o 100 nowych modeli drzwi aluminiowych zewnętrznych, przeznaczonych dla budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Od 2 kwietnia br. w ofercie DRUTEXu znajdziemy 100 nowych modeli drzwi aluminiowych wykonanych w energooszczędnym systemie MB-86N SI. Drzwi przeznaczone są do zastosowania zewnętrznego w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Nowe modele wyróżniają się interesującym designem, wysoką jakością oraz bardzo dobrymi parametrami izolacji termicznej, wynoszącym nawet Ud = 0,83 W(m2k).

„Należy pamiętać, że drzwi zewnętrzne są jednym z najbardziej eksponowanych elementów budynku, dlatego tak ważne było dla nas zaoferowanie klientom atrakcyjnego wzornictwa z zachowaniem wyjątkowych walorów użytkowych jak i bardzo dobrych parametrów izolacji cieplnej” – mówi Mirosław Furtan, dyrektor ds. produkcji firmy DRUTEX.

DRUTEX do malowania drzwi aluminiowych wykorzystuje własną malarnię proszkową aluminium, która należy do najnowocześniejszych instalacji tego typu na świecie. Zastosowanie wielu autorskich rozwiązań pozwala na malowanie drzwi w ponad 400 kolorach. Nad pracą malarni stale czuwa dedykowane laboratorium, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzyma produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych.

„Jesteśmy firmą globalną. Okna, drzwi i rolety DRUTEXu można spotkać na każdym kontynencie, a to wiąże się ze stałym rozwijaniem naszego portfolio produktowego o nowe modele, zgodne ze światowymi trendami”- mówi Paweł Jereczek dyrektor ds. handlowych firmy DRUTEX.

Oferowane przez DRUTEX drzwi można wyposażyć w szereg unikalnych rozwiązań, takich jak:

  • zasuwnice z funkcją dzień/noc, która umożliwia bezkluczykowe otwieranie drzwi, jest to opcja szczególnie polecana dla drzwi wyposażonych w pochwyt,
  • kontrola dostępu z czytnikiem linii papilarnych lub z klawiaturą, zgodnie z ideą Smart Home,
  • doświetla boczne i górne,
  • blisko 20 modeli szyb zapewniających unikalne właściwości użytkowe, takie jak np. sound reduction (zwiększające izolacje akustyczną),
  • ukryte zawiasy,
  • szereg pochwytów i klamek drzwiowych podkreślających indywidualny styl klienta.

Nowe modele drzwi aluminiowych znajdziemy w czterech seriach definiujących poszczególny styl:

Tennese drzwi Drutex

Tennesse – oryginalne wzornictwo drzwi charakteryzujące się prosta linią nadającą nowoczesny wygląd.

Connecticut -linia produktów stworzona dla miłośników ozdobnych dekorów z naturalnego drewna oraz pionowych lameli aluminiowych.

Virginia – seria drzwi zewnętrznych, gdzie motywem przewodnim jest szkło oraz druk cyfrowy. Poza dostępnymi wzorami klient ma możliwość stworzenia własnego, unikalnego stylu.

Kentucky – drzwi z tej serii zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszym światowym designem, wyróżnia je m.in. zastosowanie szkła typu lacobel, które pokryte jest wysokiej jakości lakierem zapewniającym elegancki i niepowtarzalny wygląd.

Z pełną ofertą paneli drzwiowych możemy zapoznać się na stronie www.drutex.pl

Dodatkowo, wybrane modele, będzie można zobaczyć w nowoczesnej sieci sprzedaży wyposażonej w autorskie showroomy, które firma otwiera na całym świecie, zarówno w Polsce jak i m.in. w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech czy USA.

https://www.drutex.pl/pl/dealerzy/

ŹRÓDŁO: DRUTEX


Przeczytaj również:

Rusza konkurs dla klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”!

W celu wsparcia szkół, które ogłaszają nabór do klas o profilu „monter stolarki budowlanej”, Partnerzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”, wraz ze Związkiem POiD, przygotowali specjalny konkurs, promujący zaw…

Budujmy ekologicznie, ale wydajnie! Apel organizacji branżowych o wstrzymanie kosztownych zmian w Warunkach Technicznych.

Dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej dołączyło do apelu o przyznanie architektom, inżynierom i inwestorom dowolności w sposobie, w jaki od 2021 bę…

Związek Polskie Okna i Drzwi podsumowuje rok 2020

W czwartek 10 grudnia odbyło się spotkanie Rady Członków Związku POiD oraz konferencja prasowa, na której podsumowano działalność Związku w ciągu ostatniego roku. W czasie spotkania dyskutowano na…