Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Dom z Serca po raz kolejny z drzwiami PORTA

PORTA DRZWI już po raz drugi została partnerem – darczyńcą w akcji Dom z Serca. Tym razem pomagaliśmy rodzinie Pani Iwony i Pana Krzysztofa oraz ich 6 dzieci. Pod koniec lipca rodzina wprowadziła się do wykończonego domu.

26 lipca 2022 r. w Brusach, miejscowości położonej w Borach Tucholskich na południowych Kaszubach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – kolejna szczęśliwa rodzina otrzymała klucze do własnego domu.
Pani Iwona i Pan Krzysztof walczyli o niego od bardzo dawna – sami zaczęli budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 120 m2, na odziedziczonej działce. Jednak z uwagi na ciężką chorobę, która wystąpiła u dwójki dzieci, nie mogli zrealizować swoich planów.
Budową domu w ramach akcji Dom z Serca ponownie zajęła się firma Budimex, która zaprosiła do udziału 20 sponsorów i partnerów. Historia tego dzielnego małżeństwa bardzo poruszyła przedstawicieli Budimexu, którzy postanowili pomóc rodzinie spełnić marzenia o własnym i bezpiecznym domu poprzez dokończenie go i oddanie w stanie „pod klucz”.
Do akcji Dom z Serca dołączyliśmy po raz drugi. Wiemy jakim niepowtarzalnym uczuciem jest móc otworzyć drzwi do swojego wymarzonego domu. W PORTA wierzymy, że warto pomagać, w tych mniejszych i tych większych sprawach. Gdy dowiedzieliśmy się o 2 edycji Domu z Serca i kolejnej potrzebującej rodzinie, postanowiliśmy bez wahania otworzyć się na pomoc – Piotr Chodak, PR i Digital Manager PORTA DRZWI.

W domu Pani Iwony i Pana Krzysztofa oraz ich dzieci zostało zamontowane 11 par drzwi wewnętrznych lakierowanych z naszej TOP KOLEKCJI oraz drzwi techniczne STEEL BASIC prowadzące do garażu. Drzwi wewnętrzne PORTA VECTOR PREMIUM model U to skrzydła o delikatnym, zdobnym frezowaniu. Są to jedne z najczęściej kupowanych modeli drzwi PORTA. Ten sam model drzwi ma w swoim domu znana influencerka i projektantka wnętrz Kasia Szostakowska znana jako Polisz Design by Kate & Co. Nasze drzwi to jakość na lata, dlatego jesteśmy pewni, że będą rodzinie służyć bardzo długo.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Wierzymy, że w nowym domu nasze drzwi otworzą przed Panią Iwoną, Panem Krzysztofem i ich dziećmi nowe życie, pełne szczęścia, radości i możliwości – Piotr Chodak, PR i Digital Manager PORTA DRZWI.

Partnerzy akcji: Keller / Castorama / Magnat / Drutex / Creaton / Daikin / SunSol / Blue Energy / FBSerwis / Polbram / PORTA DRZWI / Meblik / Fundacja iSowa / Atut Rental / Sigma Lampy / Wiśniowski / Dziennik Bałtycki / Radio Gdańsk

ŹRÓDŁO: PORTA KMI Poland


Przeczytaj również:

Smart living w Twoim domu

Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, trzeci dla siebie – mówi znane porzekadło, ale wcale tak być nie musi i sukces możemy osiągnąć już za pierwszym razem, jeśli dobrze przygot…

Bezpłatny webinar w ramach kampanii Termomodernizacja + Dobry Montaż

Zapraszamy na wyjątkowy, bezpłatny webinar dla sprzedawców z branży budowlanej w ramach kampanii „TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ” DOBRY DORADCA: Poznaj klucz do skutecznej sprzedaży produktów do te…

Poznajcie członków Rady Programowej XII KONGRESU STOLARKI POLSKIEJ!

Kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej odbędzie się już za 41 dni. Przygotowania do najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w branży stolarki budowlanej nabierają coraz większego tempa. Znamy już j…