Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

D+H z dubletem nagród

16 marca podczas gali Builder Awards odbywającej się w Centrum Olimpijskim PKOI w Warszawie odebraliśmy dwa bardzo cenne dla naszej spółki wyróżnienia. Jako firma otrzymaliśmy nagrodę „Budowlana Firma Roku 2022”, natomiast prezes – Mariusz Ziemecki został wyróżniony w kategorii „Osobowość Branży 2022”.

Gala Builder Awards to ważne wydarzenie dla całego sektora budowlanego. Redakcja i Rada Naukowa miesięcznika „Builder Polska” wyłania wówczas najlepszych z całej branży, wręczając nagrody liderom rynku.  „Budowlana Firma Roku” to wyróżnienie przyznawane firmom za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w danym roku.  „Osobowość branży” przyznawana jest szefom firm – za osobiste, menedżerskie sukcesy w zarządzaniu firmą na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku, a także uznanie skuteczności strategii biznesowej.

Nagrody podczas gali Builder Awards odebrał osobiście prezes zarządu D+H Polska Mariusz Ziemecki. W krótkim przemówieniu, w imieniu całego zespołu D+H Polska, podziękował Kapitule Buildera za dostrzeżenie naszej organizacji w morzu podmiotów gospodarczych branży budowlanej.

ŹRÓDŁO: D+H Polska


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi partnerem Wiedeńskiej Konwencji Okien i Ochrony Przeciwsłonecznej

Związek POiD został partnerem IV Konwencji Okien i Ochrony Przeciwsłonecznej, organizowanej przez Interconnection Consulting. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2023 roku w Wiedniu. Has…

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem honorowym Targów „Bud-Gryf & Home Szczecin 2020”

Związek Polskie Okna i Drzwi wraz organizatorem, spółką Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, zapraszają na 29. edycję „Bud-Gryf & Home Szczecin 2020”- największych na Pomorzu Zachodnim tar…