Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Deceuninck sponsorem Memoriału Arkadiusza Gołasia

Już 13 i 14 października zobaczymy w akcji gwiazdy światowej siatkówki, m.in. zwycięzców ostatnich trzech finałów Ligi Mistrzów – drużynę Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Memoriał Arkadiusza Gołasia jak co roku cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców, a do grona sponsorów 18. edycji dołączyła firma Deceuninck z Jasina.

Producent profili okiennych i drzwiowych z PVC z siedzibą w Jasinie, firma Deceuninck, chętnie angażuje się w lokalne inicjatywy. W tym roku Deceuninck sponsorował m.in. Turniej Tańca Royal Cup o puchar Burmistrza Gminy Kostrzyn, firma regularnie wspiera także uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu. Nadchodzące siatkarskie święto odbywa się zaledwie kilka kilometrów od Jasina, gdzie mieści się siedziba belgijskiego producenta. W związku z tym firma postanowiła wesprzeć organizację turnieju, który co roku przyciąga tysiące kibiców na trybuny i przed ekrany telewizorów.

– Memoriał Arkadiusza Gołasia to ważne wydarzenie, budzące bardzo duże zainteresowanie nie tylko lokalnie, ale i na skalę całego kraju, o czym świadczy fakt, że jest co roku transmitowane w ogólnopolskim kanale sportowym. Cieszymy się, że ta renomowana impreza sportowa odbywa się w tak bliskim sąsiedztwie naszej siedziby i było dla nas naturalne, aby przyłączyć się do grona Partnerów tego wydarzenia. W naszym zakładzie w Jasinie łącznie pracuje ponad 400 pracowników, w większości z najbliższych okolic. Jako lokalny zespół, czujemy tym większe emocje związane z tym turniejem i będziemy wspólnie kibicować siatkarzom na żywo oraz przed telewizorami. – mówi Monika Hybza, Marketing Manager w Deceuninck Poland.

W hali SP 2 w Zalasewie będzie okazja zobaczyć wielu reprezentantów Polski i utytułowane zespoły. W turnieju zagra triumfator Ligi Mistrzów, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, niemiecka ekipa Berlin Recycling Volleys – zdobywca ostatnich siedmiu mistrzostw kraju, PGE GiEK Skra Bełchatów – dziewięciokrotny mistrz Polski oraz Projekt Warszawa – zwycięzca turnieju z 2019 roku. Najwięcej razy – trzykrotnie – zwyciężała w memoriale drużyna z Bełchatowa, natomiast dwie ostatnie edycje należały do klubu z Kędzierzyna-Koźla.

– Z racji na ugruntowaną już popularność imprezy, bilety rozeszły się w szybkim tempie, ale zapraszamy wszystkich serdecznie do kibicowania przed telewizorami, ponieważ transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport. Spodziewamy się jak zawsze wysokiego poziomu sportowych emocji i fantastycznej, rodzinnej atmosfery. Witamy z radością też naszego nowego partnera, firmę Deceuninck. Mamy nadzieję na owocną współpracę – podkreśla Jacek Kubiak, Prezes Fundacji Memoriału Arkadiusza Gołasia.

Mecze półfinałowe zaplanowane są na piątek na godzinę 18:00 i 20:30. Sobotni finał odbędzie się o godzinie 15:00 i zostanie poprzedzony rywalizacją o III miejsce o godzinie 12:30. Zgodnie z utrwaloną tradycją, przed rozgrywkami odbędą się aukcje charytatywne na rzecz podopiecznych Fundacji Memoriału Arkadiusza Gołasia, w trakcie których uczestnicy będą mogli zdobyć cenne pamiątki sportowe.

 

ŹRÓDŁO: Deceuninck


Przeczytaj również:

Zmiana terminu targów Fensterbau Frontale – najnowsze informacje

W nawiązaniu do petycji w sprawie zmiany terminu targów FENSTERBAU FRONTALE, przesłanej przez POiD dnia 13 marca 2020, organizatorzy targów FENSTERBAU FRONTALE poinformowali nas, że w związku z duż…

Jak zgłosić się do konkursu POiD Building Awards 2021 – wskazówki

Jeśli chcesz się pochwalić obiektami, w których zastosowano okna, drzwi, bramy, fasady lub produkty automatyki domowej i smart home – to jest idealne miejsce. Bez względu na wielkość Twojej fir…

Konferencja Techniczna: Konstrukcje przeszklone – nowe wyzwania, technologie i badania

Związek Polskie Okna i Drzwi patronujący wydarzeniu pt. „Konstrukcje przeszklone – nowe wyzwania, technologie i badania” organizowanemu co roku przez miesięcznik „Świat Szkła” zaprasza do udziału w…