Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Deceuninck otrzymał nagrodę za działania na rzecz recyklingu PVC

Deceuninck otrzymał nagrodę za działania na rzecz recyklingu PVC
Zakończyła się 33. edycja Konwentu Stolarki. Podczas spotkania nagrodzono także innowacyjne i świetne projekty w branży stolarskiej. Uwagę zwróciła m.in. zrównoważona polityka Deceuninck.
Zostaliśmy docenieni za pracę na rzecz recyklingu PVC oraz i procesy realizowane zgodnie z Gospodarką Obiegu Zamkniętego przez Stolarka VIP w programie „CSR – najlepsze projekty o charakterze społecznym 2023”. Nasz projekt – „Recykling PVC i Gospodarka Obiegu Zamkniętego w Grupie Deceuninck” – to wiele innowacyjnych działań wpływających na zrównoważony rozwój zarówno w skali lokalnej oraz globalnej.
Deceuninck od wielu lat prowadzi kampanie społeczne i działania proekologiczne, które mają promować ideę zrównoważonego rozwoju. Nagrodę odebrał Krzysztof Kalita, Dyrektor Produktu w Deceuninck Poland.
Dziękujemy za dostrzeżenie naszych starań!

ŹRÓDŁO: Deceuninck

 


Przeczytaj również:

Dotacje na okna, drzwi i bramy w programie „Czyste powietrze” – darmowe webinarium do pobrania

Od 21 października trwa nabór wniosków do drugiej części programu „Czyste Powietrze”, w ramach którego można otrzymać dotację na termomodernizację. Na liście produktów i materiałów uwzględnionych w…

Pierwszy digitalowy Kongres Stolarki Polskiej już 15 czerwca!

Zapraszamy do udziału w najbardziej oczekiwanym wydarzeniu w branży budowlanej – XI Kongresie Stolarki Polskiej, który odbędzie się 15 czerwca br. Tym razem uczestnicy i cenieni eksperci, m.in. z B…