Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ciekawe realizacje z wykorzystaniem naszych okuć

Na naszej platformie B2B stworzyliśmy nowy blok zawierający zdjęcia i opisy realizacji naszych klientów. Zamieszczone fotografie oraz informacje pozwalają przekonać się w jakiego rodzaju obiektach oraz w jakich instalacjach i sytuacjach, stosowane są okucia dystrybuowane przez NOVET.

Blok z realizacjami jest źródłem cennych informacji zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów, a dodatkowo pozwala producentom zaprezentować swoją ofertę w przystępny, a zarazem atrakcyjny sposób. Jest on wyświetlany w formie automatycznego slidera, umożliwiającego wygodne przeglądanie zdjęć oraz treści związanych z poszczególnymi realizacjami. Blok przedstawia realizacje w budynkach i obiektach użyteczności publicznej znajdujących się nie tylko na terenie Polski, ale także innych państw na całym świecie.

Korzyści z podzielenia się informacjami o realizacjach

Zachęcamy do przesyłania zdjęć, renderów, grafik, ilustracji, a nawet krótkich filmów wraz z opisem zawierającym podstawowe informacje na temat danego obiektu oraz rodzaju i modelu okucia, jakie zostało zastosowane w prezentowanej instalacji. Każdego miesiąca naszą platformę odwiedza ponad sześć tysięcy użytkowników i dla wielu spośród nich informacje o zastosowaniu okuć, stanowią cenne źródło wiedzy oraz inspiracji. Umieszczenie informacji o danej realizacji na stronie novet.eu zwiększa rozpoznawalność Państwa marki i pozwala dotrzeć do potencjalnych odbiorców, śledzących naszą platformę. Ponadto pozwala również wzmocnić relacje z dotychczasowymi klientami poprzez zaprezentowanie skuteczności podejmowanych przez Państwa firmę działań. Ciekawe realizacje pokazane w interesujący i profesjonalny sposób, wpływają korzystnie na wizerunek danej marki, zwiększając jej popularność oraz podkreślając jej prestiż.

Jakiego rodzaju produkty znajdują się obecnie w sekcji z realizacjami?

Obecnie w sekcji Realizacje klientów można zapoznać się głównie z projektami, w których wykorzystane zostały systemy przesuwne i zawiasy wpuszczane uznanej włoskiej marki Krona Koblenz. Pozwoliły one nie tylko uzyskać bardzo interesujący efekt wizualny, ale także rozwiązać wiele problemów wynikających na przykład z ograniczonej przestrzeni do wykorzystania. Minimalistyczny design poszczególnych systemów idealnie wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. Co równie istotne systemy przesuwne umożliwiają likwidację martwych stref i uzyskanie cennego dodatkowego miejsca. Drzwi zamontowane na takich systemach można spotkać w domach, mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej.

Z kolei zawiasy wpuszczane umożliwiły montaż nowoczesnych drzwi zlicowanych z płaszczyzną ściany. W ten sposób udało się uzyskać spójność z pozostałymi elementami wystroju wnętrza oraz podkreślić jego minimalistyczny charakter. Oprócz drzwi rozwiernych prowadzących do pomieszczeń, zawiasy wpuszczane są także stosowane w szafach, zabudowach oraz panelach meblowych. Charakteryzują się one nie tylko atrakcyjnym wyglądem i wysoką wytrzymałością, ale także cichą oraz płynną pracą. Dzięki zastosowanej technologii, ich położenie można regulować w trzech płaszczyznach za pomocą klucza imbusowego, bez konieczności demontażu skrzydła drzwiowego czy panelu meblowego. Właściwości poszczególnych modeli zawiasów wpuszczanych potwierdzają certyfikaty uznanych instytutów badawczych.

ŹRÓDŁO: NOVET


Przeczytaj również:

Targi BUDMA patronem merytorycznym MONTERIADY

Z dumą informujemy, że podczas MONTERIADY 2023 rolę Patronów Merytorycznych obejmują: Targi BUDMA organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. BUDMA to najważniejsze i najbardziej oczekiwane…

Targi WinDoor-tech – niezależnie, ale w synergii z Budmą

  Podczas targów WinDoor-tech w jednym czasie i miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych oraz projektanci i …

XII Kongres Stolarki Polskiej w nawiązaniu do Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

Jaka jest rola biznesu w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ? To jedno z wielu pytań, na które, w kontekście sektora stolarki budowlanej, odpowiedzą eksperci podczas Kongresu Stolarki Polsk…