Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Centrum Informacji Branżowej nowym członkiem Związku POiD

Witam y w gronie członków Związku POiD firmę Centrum Informacji Branżowej. Spółka od 2016 roku jest wydawcą miesięcznika Forum Branżowe oraz branżowego serwisu internetowego www.forumbranzowe.com. Od 2020 roku działa w zakresie dystrybucji i montażu wyrobów budowlanych, w tym stolarki okienno-drzwiowej, a od 2022 także pergoli oraz konstrukcji aluminiowych i stalowych. Firma szczególnie specjalizuje się w zakresie automatyki budynkowej oraz termomodernizacji.

Jesteśmy przekonani, że współpracując zwiększamy moce oddziaływania organizacji, a także wnosimy swoje doświadczenie i wiedzę na rzecz naszej wspólnej misji, jaką jest rozwój i sukces całego sektora stolarki otworowej.

 

Centrum Informacji Branżowej

ul. Turmoncka 22 lok. 110
03-254 Warszawa
tel./faks: +48 22 678 41 32
tel./faks +48 22 678 50 73

E-mail: cib@forumbranzowe.com

WWW: http://www.forumbranzowe.com

 


Przeczytaj również:

Polska Branża Budowlana na Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

Na co dzień konkurują na trudnym rynku, a w pierwszym tygodniu września stanęli w szranki w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. XII edycja Regatta Build Cup przyciągnęła p…

Kolejne szkolenie Związku Polskie Okna i Drzwi dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”

Związek Polskie Okna i Drzwi startuje z kolejną edycję szkoleń dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”. Pierwsze w tym roku warsztaty odbędę się w centrum szkoleniowym marki Krispol we Wrześni już…

Życzenia Wielkanocne!

By te Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość. Niech ten czas będzie dla wszystkich okresem wyciszenia, zadumy, wypoczynku oraz prawdziwej radości.