Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

BUDUJMY razem dla pokoleń – zapraszamy do współpracy w ramach nowej kampanii!

Od dobrego montażu zależy nie tylko funkcjonalność okien, drzwi czy bram, ale również ich długoletnie działanie. Ta idea przyświeca akcji społecznej, którą prowadzimy już od 7 lat. W 2020 roku ten projekt społeczny zyskał nowe oblicze pod hasłem: „Wymiana Stolarki z Dobrym Montażem”, tak by przybliżyć odbiorcom możliwości dofinansowania wymiany starych okien czy drzwi. Dzisiaj idziemy o krok dalej, jeszcze mocniej podkreślając, jak ważną rolę w budowaniu zrównoważonej przyszłości odgrywają nasze wybory.

Według szóstej edycji badań na temat świadomości i zachowań ekologicznych Polaków, zrealizowanych przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska w październiku 2020 roku, dla 94% badanych zmiany klimatu to ważny albo bardzo ważny problem, zaś ponad ¾ mieszkańców Polski jest skłonnych wydać więcej na „czystą energię”. Najczęściej wskazywanym przez respondentów powodem, dla którego warto chronić środowisko jest natomiast troska o przyszłe pokolenia.

Dlatego też, w ramach kontynuacji „DOBREGO MONTAŻ”, przygotowaliśmy nowy społeczno-ekologiczny projekt „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Dzięki tej inicjatywie, możemy wspólnie inspirować i edukować konsumentów – wzbudzić u nich potrzebę wyboru dobrych produktów i pokazać zalety rozwiązań z recyklingu.

W ramach wielokanałowych działań kampanii, zaprezentujemy rekomendowane przez Państwa produkty i pokażemy Państwa marki jako prekursorów dbania o planetę. Udział w akcji będzie więc dla jej Partnerów wyjątkową okazją do promocji wyrobów ze swojego portfolio – wygodnych w użytkowaniu, a przede wszystkim energooszczędnych, a więc dobrych dla planety – ekologicznych.

Realizacji tych celów posłuży szereg aktywności, jak np. nowa strona internetowa, cykl filmów video, webinary w formule live na Facebooku, konferencja prasowa i aktywność w social media.  Kampania zmienia się też pod kątem identyfikacji wizualnej, co jest odzwierciedleniem stojących dziś przed nami wyzwań i założeń akcji.

Ziemia to dom wszystkich ludzi, a jej przyszłość leży w naszych rękach. Poprzez współpracę w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” możemy więc skutecznie inspirować odbiorców i zmieniać postawy społeczne, wpływając jednocześnie na dalszy rozwój branży stolarki budowlanej. Serdecznie zapraszam Państwa do kooperacji w charakterze Partnera inicjatywy.

 

Zainteresowane współpracą w ramach kampanii firmy zapraszamy do kontaktu z Biurem Związku POiD: biuro@poid.eu

 

Państwa zgłoszenia do udziału w akcji „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” zbieramy do czwartku (26 sierpnia) włącznie.


Przeczytaj również:

Przed nami XIII Kongres Stolarki Polskiej. Rozmowy o przyszłości branży budowlanej już w dniach 24-25 maja 2023 roku w Warszawie

Wiedza, prestiż, kontakty – te trzy słowa najlepiej definiują Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek POiD. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się w dniach 24-25 maja  w hotelu Do…

Unikalne cechy systemów aluminiowych Ponzio

Systemy aluminiowe w ciekawy sposób kreują przestrzeń nowoczesnej architektury. Co istotne, zastosowane rozwiązania służą latami, niezmiennie funkcjonalne, bezpieczne i komfortowe w codziennym uż…

Wymiary referencyjne okien na tle norm europejskich

Zainteresowanie budownictwem energooszczędnym na świecie z roku na rok wzrasta. Jest ono wspierane przez Unię Europejską, a poszczególni członkowie Wspólnoty realizują własne programy wspierające t…