Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

BUDUJMY razem dla pokoleń – zapraszamy do współpracy w ramach nowej kampanii!

Od dobrego montażu zależy nie tylko funkcjonalność okien, drzwi czy bram, ale również ich długoletnie działanie. Ta idea przyświeca akcji społecznej, którą prowadzimy już od 7 lat. W 2020 roku ten projekt społeczny zyskał nowe oblicze pod hasłem: „Wymiana Stolarki z Dobrym Montażem”, tak by przybliżyć odbiorcom możliwości dofinansowania wymiany starych okien czy drzwi. Dzisiaj idziemy o krok dalej, jeszcze mocniej podkreślając, jak ważną rolę w budowaniu zrównoważonej przyszłości odgrywają nasze wybory.

Według szóstej edycji badań na temat świadomości i zachowań ekologicznych Polaków, zrealizowanych przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska w październiku 2020 roku, dla 94% badanych zmiany klimatu to ważny albo bardzo ważny problem, zaś ponad ¾ mieszkańców Polski jest skłonnych wydać więcej na „czystą energię”. Najczęściej wskazywanym przez respondentów powodem, dla którego warto chronić środowisko jest natomiast troska o przyszłe pokolenia.

Dlatego też, w ramach kontynuacji „DOBREGO MONTAŻ”, przygotowaliśmy nowy społeczno-ekologiczny projekt „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Dzięki tej inicjatywie, możemy wspólnie inspirować i edukować konsumentów – wzbudzić u nich potrzebę wyboru dobrych produktów i pokazać zalety rozwiązań z recyklingu.

W ramach wielokanałowych działań kampanii, zaprezentujemy rekomendowane przez Państwa produkty i pokażemy Państwa marki jako prekursorów dbania o planetę. Udział w akcji będzie więc dla jej Partnerów wyjątkową okazją do promocji wyrobów ze swojego portfolio – wygodnych w użytkowaniu, a przede wszystkim energooszczędnych, a więc dobrych dla planety – ekologicznych.

Realizacji tych celów posłuży szereg aktywności, jak np. nowa strona internetowa, cykl filmów video, webinary w formule live na Facebooku, konferencja prasowa i aktywność w social media.  Kampania zmienia się też pod kątem identyfikacji wizualnej, co jest odzwierciedleniem stojących dziś przed nami wyzwań i założeń akcji.

Ziemia to dom wszystkich ludzi, a jej przyszłość leży w naszych rękach. Poprzez współpracę w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” możemy więc skutecznie inspirować odbiorców i zmieniać postawy społeczne, wpływając jednocześnie na dalszy rozwój branży stolarki budowlanej. Serdecznie zapraszam Państwa do kooperacji w charakterze Partnera inicjatywy.

 

Zainteresowane współpracą w ramach kampanii firmy zapraszamy do kontaktu z Biurem Związku POiD: biuro@poid.eu

 

Państwa zgłoszenia do udziału w akcji „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” zbieramy do czwartku (26 sierpnia) włącznie.


Przeczytaj również:

MUSIMY POKONAĆ BARIERY rozwoju kształcenia zawodowego dla budownictwa w Polsce

Stanowisko Polskiej Izby Budownictwa Tytułem wstępu Kształcenie zawodowe to jedno z najważniejszych cywilizacyjnych wyzwań rozwoju gospodarczego naszego Kraju. To narodowy i międzyresortowy problem…

Wydłużamy termin zgłoszeń do konkursu POiD Building Awards 2021 do 7 maja!

Kilka dodatkowych dni zyskują firmy, które jeszcze nie zdążyły zgłosić obiektów do konkursu POiD Building Awards 2021. TERMIN ZGŁOSZEŃ ZOSTAJE WYDŁUŻONY DO 7 MAJA!!! Pamiętajmy, że celem konkursu j…

Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu Członków POiD

Zarząd Związku POiD  wyznaczył termin  Walnego Zgromadzenia Członków na  17 września 2020 roku, w godzinach 12.00-14.00 w Warszawie.  Z uwagi na sytuację związaną z pandemią Covid-19 –  preferowana…