Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Budujesz lub remontujesz dom? Kup bramę garażową z dotacją

W KRISPOL #wspieramybudowy, dlatego pomożemy Ci wejść w nowy rok bez stresu i mądrze ulokować pieniądze, które przeznaczyłeś na zakup stolarki otworowej dla Twojego budowanego lub remontowanego domu.

Wraz z nadejściem nowego roku wznawiamy prace na budowie i śmielej myślimy o rozpoczęciu remontu. Co zrobić, żeby nowy rok rozpoczął się dobrze? Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi.

1. Podsumuj dotychczasowy postęp prac  

Jedynym sposobem na rozpoczęcie nowego etapu budowy jest zamknięcie poprzedniego. Warto podsumować dotychczasowe postępy prac i stworzyć plan działania na kolejne miesiące. Jeżeli dopiero rozpoczynasz budowę swojego wymarzonego domu lub zastanawiasz się nad remontem, nie odkładaj tego na przyszłość. Nowy rok to dobry czas, aby zacząć realizować swoje plany i zabrać się do działania.

2. Przygotuj plan działania  

Każda budowa lub remont powinny opierać się na dobrym planie działania. Dzięki planowaniu przejmujemy inicjatywę, wyznaczamy cel i zwiększamy swoje szanse na jego realizację. W proces planowania warto zaangażować specjalistów, którzy doradzą i wesprą nas wiedzą ekspercką. Zestawienie oczekiwań z możliwościami technicznymi sprawia, że cel staje się łatwiejszy do zrealizowania.

3. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji

Stolarka otworowa ma wpływ na użytkowanie budynku i związane z tym wydatki. Zarówno okna, drzwi, bramy garażowe, jak i rolety zewnętrzne powinny zabezpieczać dom i zapobiegać utratom energii cieplnej. Warto zainwestować w sprawdzone produkty, które będą inwestycją na lata. Skorzystaj z okazji cenowych i kup je w atrakcyjnej cenie.

Jak kupić bramę garażową?

PROSTO – profesjonalnie w autoryzowanym salonie sprzedaży i z dotacją 100 zł za każdy metr szerokości.

Pierwsze dni Nowego Roku 2023 przynoszą pierwszą tegoroczną promocję. Od 4 stycznia do 23 stycznia 2023 roku skorzystaj z promocji „Bramy garażowe z dopłatą” i zainwestuj w rozwiązania z Gwarancją spokoju na lata.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Rusza konkurs dla klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”!

W celu wsparcia szkół, które ogłaszają nabór do klas o profilu „monter stolarki budowlanej”, Partnerzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”, wraz ze Związkiem POiD, przygotowali specjalny konkurs, promujący zaw…

Dofinansowanie do wymiany okien, drzwi i bramy – jak je uzyskać?

Montaż nowych, energooszczędnych okien, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej wyraźnie zwiększa komfort korzystania z budynku i zapewnia nam ograniczenie strat ciepła, a więc oszczędności w domowym …

TARGI BUDMA – WYŻSZY POZIOM BUDOWNICTWA

W pierwszym tygodniu lutego 2020 Poznań stanie się międzynarodowym centrum branży budowlanej. Na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA przyjedzie prawie 50 tysięcy fachowców, inwest…