Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Budujesz lub remontujesz dom? Ciepła ramka za 1 zł netto

W styczniu 2023 roku wystartowała nowa edycja programu Czyste Powietrze 3.0. Dzięki programowi Polacy zaczęli docieplać swoje domy i wymienić nieefektywne źródła ogrzewania. Popularna stała się kompleksowa termomodernizacja domów, jednak z uwagi na konieczność wykonania wielu prac, takie przedsięwzięcie okazuje się często bardzo kosztowne. Możliwość skorzystania z rządowych programów dofinansowania i atrakcyjnych okazji zakupowych pozwala zakończyć je z powodzeniem, a w przyszłości zyskać oszczędności.

 

W KRISPOL #wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacjeWymiana źródła ogrzewania i docieplenie elewacji to tylko dwa etapy składające się na pełen proces termomodernizacji i same w sobie mogą być często niewystarczające. Nieodłącznym elementem termomodernizacji domu musi być wymiana stolarki na ciepłą – energooszczędną. Taka inwestycja daje Gwarancję spokoju na lata, nie tylko zimą. To czysty zysk, w każdym wymiarze.

WSKAZÓWKA: W procesie termomodernizacji bardzo ważna jest jakość wybranego produktu, ale taką samą rolę odgrywa również dobrze wykonany, szczelny montaż.

Jak kupić energooszczędne okna?

PROSTO – w autoryzowanym salonie sprzedaży, przy wsparciu profesjonalistów i z ofertą „Okna PVC i aluminiowe  – ciepła ramka za 1 zł”

Okna PVC i aluminiowe – ciepła ramka za 1 zł netto

Od 16 stycznia do 30 stycznia 2023 roku skorzystaj z promocji „Okna PVC i aluminiowe  – ciepła ramka za 1 zł ” i zainwestuj w rozwiązania z Gwarancją spokoju na lata. Oferta obowiązuje w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Dlaczego warto wybrać Okna marki KRISPOL?

  • Spełniają wymagania budownictwa energooszczędnego,
  • Posiadają wysokie współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej,
  • Gwarantują spójność kolorystyczną ze wszystkimi elementami stolarki,
  • Pozwalają łączyć PVC i aluminium na jednej inwestycji,
  • Opatrzone są 7-letnią gwarancją na okna PVC i 5-letnią na okna aluminiowe.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Zmiana daty spotkania dyskusyjnego Hyde Park na 14 sierpnia 2020 roku

Informujemy o konieczności zmiany data spotkania dyskusyjnego Hyde Park. Kolejne spotkanie odbędzie się 14 sierpnia br. roku o godz. 12:00, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Związek Polsk…

XIII Kongres Stolarki Polskiej zakończony – co działo się na Kongresie?

Trzy inspirujące bloki tematyczne, 300 uczestników i rozmowy o przyszłości branży. Za nami XIII Kongres Stolarki Polskiej, który odbył się w dniach 24-25 maja br. w Warszawie. Tegoroczna odsłona Ko…

X Kongres Stolarki Polskiej – kto otrzyma Orły Polskiej Stolarki?

Kongres Stolarki Polskiej to nie tylko inspirujące dyskusje, lecz również prestiżowe nagrody dla osób i firm szczególnie zaangażowanych w rozwój branży stolarki budowlanej. Podczas X edycji wydarz…