Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Budujesz lub remontujesz dom? Ciepła ramka za 1 zł netto

W styczniu 2023 roku wystartowała nowa edycja programu Czyste Powietrze 3.0. Dzięki programowi Polacy zaczęli docieplać swoje domy i wymienić nieefektywne źródła ogrzewania. Popularna stała się kompleksowa termomodernizacja domów, jednak z uwagi na konieczność wykonania wielu prac, takie przedsięwzięcie okazuje się często bardzo kosztowne. Możliwość skorzystania z rządowych programów dofinansowania i atrakcyjnych okazji zakupowych pozwala zakończyć je z powodzeniem, a w przyszłości zyskać oszczędności.

 

W KRISPOL #wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacjeWymiana źródła ogrzewania i docieplenie elewacji to tylko dwa etapy składające się na pełen proces termomodernizacji i same w sobie mogą być często niewystarczające. Nieodłącznym elementem termomodernizacji domu musi być wymiana stolarki na ciepłą – energooszczędną. Taka inwestycja daje Gwarancję spokoju na lata, nie tylko zimą. To czysty zysk, w każdym wymiarze.

WSKAZÓWKA: W procesie termomodernizacji bardzo ważna jest jakość wybranego produktu, ale taką samą rolę odgrywa również dobrze wykonany, szczelny montaż.

Jak kupić energooszczędne okna?

PROSTO – w autoryzowanym salonie sprzedaży, przy wsparciu profesjonalistów i z ofertą „Okna PVC i aluminiowe  – ciepła ramka za 1 zł”

Okna PVC i aluminiowe – ciepła ramka za 1 zł netto

Od 16 stycznia do 30 stycznia 2023 roku skorzystaj z promocji „Okna PVC i aluminiowe  – ciepła ramka za 1 zł ” i zainwestuj w rozwiązania z Gwarancją spokoju na lata. Oferta obowiązuje w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Dlaczego warto wybrać Okna marki KRISPOL?

  • Spełniają wymagania budownictwa energooszczędnego,
  • Posiadają wysokie współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej,
  • Gwarantują spójność kolorystyczną ze wszystkimi elementami stolarki,
  • Pozwalają łączyć PVC i aluminium na jednej inwestycji,
  • Opatrzone są 7-letnią gwarancją na okna PVC i 5-letnią na okna aluminiowe.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Szkolenia dla uczniów nabierają tempa

Za nami już 3 wyjątkowe szkolenia online dla uczniów szkół branżowych, zorganizowane w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” przez Partnerów akcji. Młodzież zrzeszona wokół specjalnie u…

Rynek stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce – Wielkość i prognozy rynku

Polska jest wiodącym graczem zarówno na europejskim jak i na światowym rynku stolarki otworowej. Co roku z niecierpliwością czekamy na dane dotyczące produkcji i eksportu stolarki, aby móc przedsta…

Firma DOMSTAR nowym członkiem POiD

Informujemy, że do Związku Polskie Okna i Drzwi dołączyła firma DOMSTAR, będąca producentem  stolarki otworowej drewnianej oraz domów drewnianych której historia sięga lat 70’. W oparciu o wielolet…