Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Budujesz lub remontujesz dom?

W KRISPOL #wspieramybudowy, dlatego pomożemy Ci wybrać produkty, dzięki którym zyskasz komfort i przyjemność podczas ich obsługi. Z nami mądrze ulokujesz swoje pieniądze, które przeznaczyłeś na zakup stolarki otworowej dla Twojego budowanego lub remontowanego domu.

Wraz z nadejściem lata śmielej myślimy o rozpoczęciu remontu i przyśpieszamy prace na budowie. Oprócz słonecznej pogody i dłuższych dni, które sprzyjają przeprowadzaniu prac na zewnątrz, lato to czas gorących okazji cenowych i promocji.

POŁĄCZ KORZYŚCI

Promocje na segmentowe bramy garażowe i drzwi tarasowe obowiązują od 1.06.2023 r. do 22.06.2023 r., a promocja na osłony od 2.06.2023 r. do 22.06.2023 r.

DRZWI TARASOWE

1000 zł dopłaty do drzwi tarasowych HST i 500 zł do drzwi tarasowych SLIDE design

Taras to miejsce, gdzie latem przenosi się życie domowników. Dzięki drzwiom tarasowym HST i SLIDE wnętrze domu może wypełnić się światłem. Dobrze zaprojektowane i dopasowane drzwi tarasowe umożliwiają domownikom komfortowe przejście z salonu do ogrodu, a panoramiczne okna zacierają granicę wnętrza i zewnętrza domu.

ŻALUZJE FASADOWE I ROLETY ZEWNĘTRZNE

100 zł dopłaty do każdego modułu sterującego STARCUS

Bez względu na porę roku, duet okno z osłoną to must have w każdym domu. Rolety zewnętrzne zapewniają prywatność, pozwalają ograniczyć straty energii oraz chronią przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Żaluzje fasadowe są natomiast doceniane za możliwość bardzo precyzyjnej kontroli światła oraz ponadczasową estetykę.

SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE

Odbierz dwa dodatkowe piloty do każdego zestawu STARCUS

Brama garażowa sterowana pilotem to niezwykle przydatne i bezpieczne rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu napędu nie musimy opuszczać pojazdu, aby otworzyć bramę. Takie rozwiązanie docenimy szczególnie podczas upalnych dni lub deszczu.  Dzięki napędowi STARCUS powrót do domu staje się więc jeszcze bardziej wygodny i przyjemny.

Oferta dotyczy wyrobów personalizowanych, wykonywanych na wymiar. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem honorowym targów „Bud-Gryf & Home Szczecin 2022”

Związek Polskie Okna i Drzwi obejmuje patronatem honorowym 29 edycję szczecińskich targów „Bud-Gryf&Home2022”. Te największe na Pomorzu Zachodnim targi, organizowane przez spółkę Żegluga Szczec…

Nowa firma członkowska VBH Polska Sp.z.o.o

VBH Polska działa na polskim rynku od 1993 roku. Dla wielu producentów stolarki okiennej i drzwiowej to pierwszy adres, pod którym wiedza i doświadczenie spotyka się z szeroką oferta najwyższej jak…

Monter stolarki budowlanej – wspieraj zawód z przyszłością!

Dzięki staraniom Związku POiD, firm i instytucji z branży budowlanej, od roku szkolnego 2018/2019 możliwe będzie kształcenie w zawodzie „monter stolarki budowlanej”. Chęć naboru uczniów w tej profe…