Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Budować czy poczekać? Na co zwrócić uwagę dokonując wyboru stolarki otworowej

Wzrost cen i wielka niewiadoma – z takimi wyzwaniami każdego dnia spotykają się polscy inwestorzy. Czy jest to dobry moment na rozpoczęcie lub kontynuowanie budowy domu?

Tak, jednak warto mieć dobry plan działania i wybrać odpowiednie produkty!

Wiosna to czas inwestowania. Wraz z nadejściem pierwszych słonecznych dni inwestorzy wznawiają prace na budowie z myślą, aby jak najszybciej zamknąć stan surowy. Tym razem radość z budowy wymarzonego domu zakłóca jednak obawa o niestabilną sytuację na rynku i wszechobecne podwyżki.

 Inwestuj w dobre produkty

Po oszacowaniu możliwości budżetów i wykonaniu diagnozy potrzeb, podczas której jasno sprecyzowałeś swoje oczekiwania względem domu, nadszedł czas na wybór odpowiednich produktów. Postaraj się maksymalnie dopasować dom do swoich potrzeb, aby mieć pewność, że wydane pieniądze będą przez wiele lat pracować na komfort użytkowanych przestrzeni. Podejmując decyzje warto więc wybierać produkty dobrej jakości. Postaw na komplet stolarki od jednego producenta i po prostu ciesz się gwarancją spokoju. Choć jego zakup to nie mały wydatek, nie warto inwestować w produkty, które po kilku latach trzeba będzie wymienić.

Ogranicz ilość ekip na budowie

Doskonale wiemy, że podczas budowy domu znaczenie ma nie tylko założony budżet, ale również czas. Wybierając komplet stolarki KRISPOL możesz liczyć na profesjonalny pomiar na budowie, a także montaż wszystkich wybranych produktów w jednym terminie.

Komplet stolarki to niemała inwestycja, dlatego bardzo ważny jest jej prawidłowy montaż. Powierzając go certyfikowanym monterom zyskasz gwarancję, że Twoja stolarka jest po prostu w dobrych rękach.

Fot. KRISPOL

Kompleksowość się opłaca

Zakup kompletu stolarki, czyli okien, osłon, bramy garażowej i drzwi wejściowych niewątpliwie przyspiesza proces budowy domu. Wybór rozwiązań od jednego producenta pozwala zaoszczędzić czas, a także gwarantuje pełną spójność, zarówno stylistyczną, jak i technologiczną wybranych produktów. Kompleksowe, dobrze przemyślane zakupy to również niezwykle ważna w obecnych czasach Gwarancja Spokoju na wiele lat.

Bez względu na to, czy wybierzesz okna PVC, aluminiowe czy połączy oba te rozwiązania, np. stosując systemy aluminiowe do dużych przeszkleń, a PVC do pozostałych, możesz liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. Dobrane kolorystycznie okna, osłony zewnętrzne, drzwi i brama garażowa stworzą niesamowity efekt. Integralność kolorów, kształtów, faktur gwarantuje harmonię aranżacji. Możliwość zamówienia całego kompletu stolarki w jednej okleinie to rozwiązanie pożądane w nowoczesnych projektach. Decydując się na opcję Bikolor odróżnisz kolorem wnętrze, od zewnętrza domu – np. stosując okleinę Woodec Dąb Turner dopasowaną do mebli kuchennych lub paneli podłogowych, nie tracąc przy tym na spójności stylistycznej z elementami malowanymi w kolorze RAL na zewnątrz budynku – bramą garażową, drzwiami wejściowymi, roletami lub żaluzjami.

Stojąc przed jednym z największych życiowych wyzwań, jakim niewątpliwie jest budowa domu, warto decydować się na rozwiązania, które ułatwią ten skomplikowany proces. Zakup kompletu stolarki od jednego producenta to z pewnością jedno z nich.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi uruchamia fanpage na Facebooku

Związek Polskie Okna i Drzwi uruchomił swój fanpage na platformie Facebook. To kolejna aktywność POiD w socialmedich. Związek działa w tym zakresie na platformie LinkedIn oraz na Facebooku w ramach…

Szczęśliwego Nowego Roku !

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

Jan Szulżyk członkiem honorowym Związku POiD

Do grona członków honorowych w Związku Polskie Okna i Drzwi dołączył Jan Szulżyk, założyciel, współwłaściciel oraz prezes spółki POL-SKONE. Nagroda została wręczona w czasie gali XII Kongresu Stola…