Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Black Friday z POiD

Zgłoś firmę do grupowego stoiska Związku POiD na targach Fensterbau Frontale 2024.

 Targi Fensterbau Frontale w Norymberdze są jednym z najważniejszych wydarzeń dla branży stolarki otworowej,  przyciągające tysiące wystawców i dziesiątki tysięcy odwiedzający. Jest to doskonała okazja do promocji firmy na rynkach zagranicznych oraz nawiązania kontaktów biznesowych z inwestorami z całego świata.

Kolejna edycja targów Fensterbau Frontale  odbędzie się w dniach 19.03.2024 – 22.03.2024. Związek POiD nawiązał współpracę z organizatorami i planuje wystąpić w gronie firm członkowskich, na wspólnym grupowym stoisku, promując polską branżę stolarki budowlanej.

Zwracamy się z propozycją skorzystania ze specjalnej oferty Black Friday, na udział w grupowym stoisku, w czasie tych prestiżowych targów.

Na unikatowym 86 metrowym stoisku, oferujemy możliwość zaprezentowania oferty, ekspozycji wyrobu oraz udziału przedstawiciela firmy. Z uwagi na wielkość stoisko zakładamy, że współwystawcami może być maxymalnie 5 firm członkowskich.  Termin potwierdzenia powierzchni u organizatorów mija już 30 listopada, dlatego zainteresowane firmy prosimy o jak najszybszy kontakt z Pawłem Wróblewskim, dyrektorem zarządzającym POiD pod nr telefonu 510 087 066, e-mail p.wroblewski@poid.eu

Jako uczestnicy grupowego stoiska, zostaniecie uwzględnieni w oficjalnym katalogu targowym,  a na stoisku otrzymacie profesjonalną obsługę wraz zaopatrzeniem. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoją najnowszą ofertę oraz zainteresować potencjalnych klientów. Wiemy, że macie wiele fascynujących produktów, które czekają na swoje odkrycie.

Targi w  Norymberdze to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży, na których warto się zaprezentować. Przez udział na naszym grupowym stoisku, każda firma ma szansę wyróżnić się w tłumie, zyskać nowych klientów i partnerów biznesowych oraz skorzystać z ogromnej ekspozycji.

Skontaktuj się z POiD, aby otrzymać więcej informacji na temat udziału i zarezerwować swoje miejsce na stoisku. Ilość miejsc ograniczona.


Przeczytaj również:

Walne Zgromadzenie Członków Związku Polskie Okna i Drzwi

W czwartek 17 września odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Związku POiD. Po konsultacjach z członkami ze względów bezpieczeństwa podjęto decyzję o przeprowadzeniu obrad w formie online. Walne Z…

Targi FENSTERBAU FRONTALE coraz bliżej!

Już wkrótce Norymberga stanie się centralnym miejscem spotkań branży drzwi, okien oraz fasad. W dniach 19 – 22 marca 2024 r.  kluczowe firmy oraz eksperci z całej Europy będą oczekiwać na osobiste …