Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Bezpłatny e-book „Ogniochronne zabezpieczenie przepustów instalacyjnych i dylatacji”

Choć świadomość w zakresie stosowania zabezpieczeń przeciwpożarowych w Polsce wzrasta z każdym rokiem, to jednak w dalszym ciągu pojawia się wiele pytań i wątpliwości w tym temacie. Trzeba jednak pamiętać, że bez zadbania o właściwe zabezpieczenie ogniochronne przepustów instalacyjnych i dylatacji żaden budynek nie będzie mógł być odebrany przez Państwową Straż Pożarną, a co za tym idzie – nie uzyska się pozwolenia na użytkowanie.

Na co zwrócić uwagę dobierając odpowiednie rozwiązanie zabezpieczenia przepustów instalacyjnych czy dylatacji, do sytuacji zastanej na budowie? Rozwiązań i produktów dedykowanych jest wiele, a ważne aby wybrać właściwie.

Opis rekomendowanych rozwiązań Promat oraz szczegółowe odpowiedzi znajdziesz w naszym najnowszym e-booku:

„Ogniochronne zabezpieczenie przepustów instalacyjnych i dylatacji. Praktyczne wskazówki instalacyjne”.

To potężna dawka wiedzy, zamknięta w przystępnym katalogu, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez tematykę zabezpieczeń różnego rodzaju rur, przepustów kablowych oraz złączy linowych.

Na końcu e-booka umieściliśmy quiz, który pomoże sprawdzić Ci posiadaną wiedzę w zakresie ogniochronnych zabezpieczeń przepustów instalacyjnych i dylatacji.

ŹRÓDŁO: Promat

Przeczytaj również:

XIII Kongres Stolarki Polskiej – przedstawiamy program wydarzenia

Sztuczna inteligencja, nowe programy dopłat dla inwestorów, zapowiedzi zmian w prawie prosto z Komisji Europejskiej oraz trendy marketingowe – to najważniejsze tematy XIII Kongresu Stolarki Polskie…

Wyzwania i cele branży w Rezolucji XIII Kongresu Stolarki Polskiej

Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD), od lat wyznacza kierunki rozwoju branży. W toku dyskusji w ramach bloków tematycznych tegorocznego XIII Kongresu S…