Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Bezpieczeństwo we wszystkich wymiarach. WIŚNIOWSKI na targach Perimeter Protection 2023

Targi Perimeter Protection 2023 odwiedziło 5398 gości z 55 krajów. Swoją ofertę pokazało 200 wystawców. Firma WIŚNIOWSKI zaprezentowała szereg bezpiecznych rozwiązań ogrodzeniowych dla przemysłu i posesji.

W ciągu ostatnich kilku lat światowy rynek ogrodzeń przeszedł ogromną zmianę. Do wzrostów w Europie przyczyniła się rozwinięta infrastruktura i zwiększony nacisk na bezpieczeństwo. Aktualne prognozy pokazują, że rosnące obawy dotyczące bezpieczeństwa i ochrony napędzają popyt na ogrodzenia ze stali w miejscach publicznych, nieruchomościach rządowych czy budynkach komercyjnych. W naszej ofercie nie brakuje systemów odpowiadających na te potrzeby. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI wyróżnia niezawodna automatyka, odporność na warunki atmosferyczne i systemowość, czyli bezpieczeństwo we wszystkich wymiarach – komentuje Zbigniew Matląg, dyrektor działu obsługi sprzedaży eksportowej.  

Odwiedzający mogli zobaczyć: szybkobieżną bramę V-KING, samonośne bramy PI, barierę przesuwną SLIDER, a także przesuwną bramę posesyjną. W systemie dla posesji stanął najnowszy MultiBox z wideodomofonem i miejscem na paczki. Sporym zainteresowaniem cieszył się nowy wzór ogrodzenia z kolekcji Home Inclusive. Nieprzezierne ogrodzenia gwarantujące prywatność to niewątpliwy trend ostatnich lat.  

Na stoisku marki nie zabrakło funkcjonalnych paneli VEGA, które można było podziwiać w klasycznym ekspozytorze oraz na… suficie. Architekci WIŚNIOWSKI po raz kolejny wykazali się nieszablonowym podejściem do projektowania przestrzeni targowej, podkreślając w każdej materii, że ogrodzenia marki to bezpieczeństwo we wszystkich wymiarach. 

ZOBACZ WIDEO: Perimeter Protection 2023 | WIŚNIOWSKI

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Spotkanie Rady Związku POiD, 25.09.2019

W środę 25 września odbyło się kolejne spotkanie Rady Związku POiD. Uczestnicy podsumowali inicjatywy i realizowane projekty. Wyciągamy wnioski by jeszcze lepiej działać dla branży.

Związek Polskie Okna i Drzwi nowym członkiem POBE

24 maja 2023 r., w dniu rozpoczęcia XIII Kongresu POiD w Warszawie Paweł Lachman – koordynator POBE ogłosił, że Związek Polskie Okna i Drzwi POiD stał się 13-stym członkiem POBE – Porozumienia Bran…

Montaż stolarki – wczoraj i dziś

Przez ostatnie lata, wraz z rozwojem techniki wytwarzania stolarki budowlanej, okna i drzwi zyskują coraz lepsze właściwości, odpowiadające na bieżące standardy oraz wymagania odbiorców. Dziś, wybó…