Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, Członkiem Wspierającym Związek Polskie Okna i Drzwi

Zarząd Związku Polskie Okna i Drzwi podjął decyzję o przyjęciu ASM- Centrum Badań i Analiz Rynku do grona Członków  Wspierających. Mając na uwadze wieloletnią współpracę ze Związkiem POiD w dziedzinie szeroko rozumianego konsultingu złożony przez ASM wniosek, został rozpatrzony pozytywnie.

 ASM jest pierwszą firmą w Polsce, która przygotowywała badanie foresightowe dla branży stolarki budowlanej, a szczególnie firm produkujących stolarkę okienną i drzwiową.  Już 25 lat realizuje badania i analizy marketingowe, badania społeczne i gospodarcze. Cyklicznie opracowuje raporty rynkowe dla branży, w tym dla Związku Polskie Okna i Drzwi  w zakresie dostarczania danych, wystąpień eksperckich podczas spotkań wewnętrznych. Wspólnie ze Związkiem POiD  współrealizowało  Branżowy Program Promocji Stolarki Budowlanej, oraz podejmowało szereg inicjatyw mających na celu wprowadzenie korzystnych dla przedsiębiorców z  rynku budowlanego działań legislacyjnych.

Jako autor opracowań badawczych ASM brało udział  w Kongresie Stolarki Polskiej oferując Uczestnikom zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami w zakresie stolarki budowlanej, jak również zakresem danych dla całości budownictwa. Dzięki raportom dotyczącym nie tylko jakości stolarki otworowej lecz w szczególności jej prawidłowego montażu, Związek POiD zainicjował kampanię „ Dobry Montaż”, której celem jest edukacja i utrwalanie w świadomości inwestorów indywidualnych wiedzy na temat poprawnego montażu stolarki budowlanej.

Przyjęcie ASM w poczet Członków Wspierających spowoduje, iż współpraca między organizacjami będzie jeszcze bardziej owocna. Kompetentny zespół badawczy będzie wspierać analitycznie Związek  POiD w zakresie danych rynkowych niezbędnych do artykułów lub działań PR-owych Związku oraz w zakresie kontentu marketingowego. W ramach współpracy agencja będzie wspomagać również POiD w  przygotowywaniu materiałów na temat branży stolarki otworowej i tematów pokrewnych, które będą mogły być wykorzystywane między innymi na Kongresie Stolarki Polskiej, Konferencjach Prasowych Związku POiD, lub w postaci corocznych raportów udostępnianych  firmom członkowskim.

Liczymy, że doświadczenie połączone z wiedzą z wielu dziedzin czyni ASM idealnym partnerem biznesowym, a dalsza współpraca ASM już jako Członka Wspierającego Związek Polskie Okna i Drzwi, przyczyni się  do rozwoju całej branży stolarki budowlanej.

 


Przeczytaj również:

Szczęśliwego Nowego Roku !

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

Związek Polskie Okna i Drzwi Partnerem I Kongresu Edukacji Budowlanej

W dniach od 5 do 8 października w Hotelu Activia w Muszynie odbędzie się I Kongres Edukacji Budowlanej, którego Partnerem jest Związek Polskie Okna i Drzwi. Wydarzenie organizowane jest przez nowos…

Montaż okien i drzwi w nowoczesnym wydaniu

Finis coronat opus, czyli koniec wieńczy dzieło ­– przy wymianie wyrobów stolarki budowlanej „kropkę nad i” stanowi dobry montaż. Dzięki prawidłowej instalacji, okna, drzwi i bramy garażowe zachowu…