Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Archiproducts Design Awards 2022 dla firmy WIŚNIOWSKI

Międzynarodowa kapituła Archiproducts nagrodziła bramę elewacyjną WIŚNIOWSKI w kategorii Buildling Shell. Archiproducts Design Awards to światowej klasy osiągnięcia w obszarze designu.

Misją ADA jest docenianie oryginalności i innowacyjności projektantów z całego świata. Każdego roku do konkursu nadsyłanych jest ponad 700 zgłoszeń. Jury Archiproducts Design Awards 2022 to międzynarodowe gremium cenionych architektów, projektantów, dziennikarzy, fotografów architektury i dyrektorów kreatywnych. W tym roku kapituła doceniła wyobraźnię konstruktorską i funkcjonalną siłę projektu marki WIŚNIOWSKI, bramy segmentowej MakroPro 2.0 ELH, zaprojektowanej pod indywidualne wypełnienie.

MakroPro 2.0 ELH spektakl z bramą w tle

MakroPro 2.0 ELH to rewolucja w myśleniu o designie. ELH wtapia się w elewację, tworząc perfekcyjny

w każdym detalu efekt. Skrzydło bramy elewacyjnej można wypełnić dowolnym materiałem elewacyjnym. Front pokryty płytkami, łupkiem lub panelami z tworzywa sztucznego? Brama ELH pozwala urzeczywistniać najśmielsze architektoniczne wizje. Takie rozwiązanie to nowe możliwości dla architektów i inwestorów stawiających na oryginalność.

Spersonalizowany projekt daje gwarancję unikalnej realizacji. Gdy brama jest zamknięta, jej skrzydło tworzy jednolitą powierzchnię z fasadą. Nie sposób zauważyć, że kryje się tam konkretnych rozmiarów brama garażowa. MakroPro 2.0 ELH dostrzec można dopiero wtedy, gdy zdecydujemy się ją otworzyć. Ten proces to prawdziwy spektakl – jakby ściana budynku zaczęła się załamywać i chować do wnętrza. To robi wrażenie.

Zobacz bramę ELH WIŚNIOWSKI: https://youtube.com/shorts/cfS3wPNhnFU

Szerokie możliwości personalizacji wyjątkowy design i stabilna konstrukcja

Na jak wiele można sobie pozwolić przy tworzeniu własnej bramy elewacyjnej? Skrzydło bramy może osiągać powierzchnię nawet 20 m². Grubość maksymalna materiału wypełniającego to aż 4 cm. Co ważne, brama może być częścią budynku niedocieplonego lub z dociepleniem o grubości między 70 a 220 mm.

Bramę elewacyjną wyposażono w autorski pakiet termoizolacyjny. ThermoSet™ to charakterystyczny system uszczelnienia. Pakiet gwarantuje wyższą odporność bramy na warunki atmosferyczne, chroniąc budynek przed stratami ciepła.

Brama pod indywidualne wypełnienie jest z sukcesem wykorzystywana w posesji, a jej konstrukcja została oparta na rozwiązaniach przemysłowych.

Zwycięski tytuł Archiproducts Design Awards 2022 dla bramy segmentowej MakroPro 2.0 ELH to gwarancja światowej klasy designu i funkcjonalności. Wyróżnienie przyznawane przez wybitne persony ze świata architektury jest dla naszego zespołu potwierdzeniem, że realizacja śmiałych wizji to właściwy kierunek rozwoju – podsumowuje Maciej Perz, menedżer produktu bramy garażowe przemysłowe w firmie WIŚNIOWSKI.

www.wisniowski.pl

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Drzwi zewnętrzne i brama garażowa – zgrany duet

Jak wiadomo, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Ważne więc, żeby było jak najlepsze. W przypadku budynku za pierwsze wrażenie odpowiedzialne są jego elewacja, drzwi zewnętrzne, okna oraz bra…

Już 15 organizacji poparło apel o ratowanie miejsc pracy oraz gospodarki

Już 15 organizacji nieruchomościowych wspólnie apeluje do władz lokalnych wszystkich szczebli i wojewodów o proinwestycyjne podejście dla ratowania miejsc pracy i przetrwania kryzysu! Sektor budowl…

Okna, drzwi i brama garażowa w modnym stylu – jak dopasować kolor stolarki do wyglądu domu?

Dziś okna nie muszą być już tylko białe – możemy wybierać z niezliczonej ilości kolorów i wykończeń. Wyróżniający element budynku mogą stanowić też drzwi wejściowe i brama garażowa. Jak wykorzystać…