Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

ALURON & PAGEN – Dynamiczny rozwój współpracy

PAGEN rozszerzył swoją dotychczasową ofertę okien i drzwi o nową ekskluzywną linię bazującą na profilach aluminiowych firmy ALURON. Firma, promując nowy system w swojej ofercie, zorganizowała m.in. konkurs dla swoich Dystrybutorów, który cieszy się sporym zainteresowaniem.

Systemodawca z Zawiercia już od dłuższego czasu współpracuje z małopolskim producentem stolarki okienno-drzwiowej. Dotychczasowa kooperacja skupiała się w większości na aluminiowych systemach nakładkowych Gemini dedykowanych dla okien z PVC. Rozmowy prowadzone jesienią ubiegłego roku między reprezentantami spółek przyniosły spektakularne efekty. PAGEN rozszerzył swoją dotychczasową ofertę okien i drzwi o nową ekskluzywną linię bazującą na profilach aluminiowych w systemach Aluronu: okienno-drzwiowym AS 75 i drzwi podnoszono-przesuwnych AS 178HS PRO SLIM.

Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy w firmie PAGEN. Fot. Aluron

„W dzisiejszych czasach coraz więcej osób, budując swój wymarzony dom, stawia na okna aluminiowe i duże przeszklenia. To one dają poczucie wolności i wrażenie nieograniczonej przestrzeni. Inwestorzy z uwagi na sytuację rynkową poszukują przy tym korzystnych warunków zakupu. Wprowadzając do naszej oferty nowe aluminiowe systemy okienne i HST firmy Aluron, zadbaliśmy o to, aby spełniały one tak zdefiniowane oczekiwania Klientów. Aluron jako rodzimy producent doskonale odnajduje się w realiach rynkowych, zapewniając odpowiednią jakość produktów i obsługi, którą tak bardzo cenimy we współpracy z dostawcami. W tej kwestii Aluron dał się już poznać jako solidny partner, który stanął na wysokości zadania, zapewniając terminowe dostawy systemów aluminiowych zwłaszcza wtedy, gdy rynek miał z tym problemy.” – powiedział Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy w firmie PAGEN.

Głównym celem przyświecającym zacieśnieniu współpracy obu firm było dostarczenie architektom, inwestorom i użytkownikom końcowym produktów, które pozwolą im na tworzenie wielkogabarytowych przeszkleń, odpowiadających współczesnym trendom architektonicznym, dzięki którym zaciera się granica między budynkiem a jego otoczeniem zewnętrznym. Co więcej, rozwiązanie drzwi przesuwnych AS 178HS wyróżnia się niezwykle smukłymi profilami aluminiowymi i najwęższym na rynku wąskim słupkiem, którego szerokość wynosi tylko 50 mm. Dzięki temu może być on z powodzeniem stosowany jako przystępna cenowo alternatywa dla drogich konstrukcji wąskoprofilowych.

Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Aluronu. Fot. ALURON

Zarówno Aluron jak i PAGEN to firmy o ugruntowanej pozycji, postrzegane przez rynek jako sprawdzeni i pewni partnerzy biznesowi. Nasze firmy łączy dodatkowo miłość do siatkówki. Tym bardziej cieszę się, że udało nam się wkroczyć na nowy poziom kooperacji. Wśród kryteriów, od których PAGEN uzależniał wybór dostawcy systemów dla nowej linii produktów, znalazły się m.in. elastyczność oraz innowacyjność. Aluron od dawna kładzie nacisk właśnie na te dwa zagadnienia. Dzięki samodzielnej produkcji wielu systemowych podzespołów, mamy większą swobodę dopasowania się do potrzeb klienta i dostarczenia indywidualnych rozwiązań.” – powiedział Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Aluronu.

 

 

 

 

ŹRÓDŁO: ALURON

 

 

 


Przeczytaj również:

Recykling w służbie energooszczędnego budownictwa

Zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinaru przygotowanego w ramach organizowanej przez Związek POiD, kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ-BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Paweł Orleański – Ambasador kampanii i …

Kongres Stolarki Polskiej po raz kolejny wpłynie na przyszłość branży?

Kongres Stolarki Polskiej po raz kolejny wpłynie na przyszłość branży? W maju odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Kilkuset uczestników wydarzenia, przy wsparciu najlepszych eksp…

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…