Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Aluprof rozpoczął współpracę z dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych SIG

Wewnętrzne ściany szklane MB–HARMONY OFFICE już dostępne w ofercie handlowej SIG, wkrótce do nabycia kolejne produkty.

Z myślą o klientach oczekujących realizacji swojego zamówienia w ekspresowym tempie Aluprof rozpoczął współpracę z firmą SIG – międzynarodowym dystrybutorem materiałów i systemów budowlanych znanych i cenionych marek. W wybranych oddziałach SIG dostępne są już wewnętrzne ściany MB-HARMONY OFFICE, a docelowo mają się pojawić kolejne systemy. Dzięki temu oferta dystrybutora wzbogaciła się o szklane ściany służące do dowolnej aranżacji przestrzeni biurowych.

System MB–HARMONY OFFICE od Aluprof teraz dostępny od ręki

SIG działa na polskim rynku już od ponad 25 lat. W tym czasie firma zdobyła uznanie i zaufanie klientów. Wyróżnia ją profesjonalne doradztwo, sprawna i szybka obsługa oraz terminowe dostawy. To m.in. z tych powodów Aluprof postanowił rozpocząć współpracę z SIG.

„Staramy się na bieżąco reagować na potrzeby klientów, dlatego z myślą o zwiększeniu dostępności naszych produktów, a także skróceniu czasu realizacji zamówienia, postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą SIG – uznanym dystrybutorem materiałów i systemów budowlanych.  Od niedawna w wybranych oddziałach tej sieci można od ręki zakupić nasze ścianki działowe MB–HARMONY OFFICE – rozwiązanie niezwykle proste w montażu, pozwalające na dowolną aranżację zgodną z najnowszymi trendami. Większość prac można przeprowadzić bezpośrednio na budowie, bez konieczności skomplikowanych obró­bek, jedynie za pomocą przenośnej piły i wiertarko-wkrętarki. Docelowo planujemy sprzedawać tam też inne rozwiązania Aluprof”,  wyjaśnia Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof SA.

Obecnie w Polsce znajduje się ponad 50 oddziałów SIG. Ścianki działowe MB–HARMONY OFFICE dostępne są w 8 z nich, ale niebawem pojawią się w 5 kolejnych. Nawiązanie współpracy  ze składami budowlanymi tej sieci to duży ukłon w kierunku firm wykonawczych i producentów systemów budowlanych, którzy chcą sięgać po rozwiązania najwyższej jakości a jednocześnie oczekują coraz większej dostępności produktów i ekspresowej realizacji zamówienia. Teraz będą oni mogli „od ręki” , bez czekania na produkcję, nabyć jeden z najpopularniejszych systemów aluminiowych producenta z Bielska-Białej.

Praktyczna i stylowa przestrzeń biurowa ze ściankami działowymi MB–HARMONY OFFICE

MB–HARMONY OFFICE od Aluprof to system lekkich i łatwych w montażu wewnętrznych ścian szklanych. Dzięki niemu  możliwe jest stworzenie stabilnych i trwałych ścian działowych o maksymalnej wysoko­ści 3600 mm, które doskonale wpisują się w istniejące wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu je zaaranżowano. Umożliwia to prosta konstruk­cja kształtowników – widoczna szero­kość profilu to zaledwie 31 mm. System MB–HARMONY OFFICE oparto na kilku ele­mentach bazowych, a dzięki zredukowanej do minimum liczbie łączników i akceso­riów jego montaż przebiega szybko, łatwo i nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu budowlanego ani specjalistycz­nych narzędzi. Większość prac można przeprowadzić bezpośrednio na budowie, bez konieczności skomplikowanych obró­bek, jedynie za pomocą przenośnej piły i wiertarko-wkrętarki.

ŹRÓDŁO: Aluprof S.A


Przeczytaj również:

Zaproszenie na spotkanie związane z kolejną edycją kampanii „Dobry Montaż”

Wybór dobrego produktu jest tak samo ważny jak jego dobry montaż. To przesłanie prowadzonej przez Związek POiD od 2014 roku, ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”. Akcja ma na celu edu…

Spotkanie z ministrem Robertem Nowickim w sprawie Warunków Technicznych 2021

Branże budowlana, deweloperska, architektoniczna oraz organizacje biznesowe czekają na odpowiedź Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w sprawie propozycji organizacji branżowych w kwestii nowych Warun…

Jak obrobić okna i drzwi po wymianie?

Jesień to ostatni dzwonek, żeby wymienić przed zimą stare okna i drzwi zewnętrzne na cieplejsze, bardziej energooszczędne wyroby. Przed montażem stolarki okienno-drzwiowej ważne jest przygotowanie …