Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

ALUPROF Mecenasem pierwszej edycji konkursu POiD Building Awards 2021

W lutym Polski Związek Okna i Drzwi (POiD) wystartował z pierwszą edycją konkursu dla branży stolarki otworowej pn. POiD Building Awards 2021. Inicjatywa, której celem jest wybór najlepszych rozwiązań na rynku budowlanym, została objęta mecenatem firmy ALUPROF.

Rywalizacja, która wzmocni rynek budowlany

POiD Building Awards 2021 to nowa formuła i powiew świeżości nie tylko w branży stolarki otworowej, ale również na polskim rynku budowlanym. Podstawowym założeniem konkursu jest stworzenie katalogu najlepszych rozwiązań zapewniających praktyczne zastosowanie okien, drzwi, bram, fasad oraz produktów automatyki budowlanej i smart home.
Nagrodzone realizacje będą więc cennym źródłem wiedzy i inspiracją m.in. dla inwestorów, producentów, wykonawców i architektów. Ponadto organizatorzy oferują uczestnikom ciekawą formę rywalizacji, która – poza zdobyciem wyróżnienia – umożliwi im m.in. promocję własnych rozwiązań, zawarcie nowych, strategicznych relacji biznesowych oraz wymianę doświadczeń.

Konkurs jest przeprowadzany za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, która stanowić będzie miejsce prezentacji unikatowych rozwiązań architektonicznych, dostępnej na stronie: buildingawards.poid.eu. Do POiD Building Awards 2021 mogą zgłaszać się zarówno firmy o dużej skali działania, jak i średnie oraz małe przedsiębiorstwa. Mają na to czas do 19 kwietnia 2021.

ALUPROF SA wśród mecenasów konkursu

Inicjatywa powstała we współpracy z autorytetami, instytucjami i organizacjami mającymi największy wpływ na rozwój polskiego budownictwa i architektury. Wśród tego grona nie mogło zabraknąć również firmy ALUPROF. Producent branży stolarki aluminiowej z Bielska-Białej dołączył do grona mecenasów konkursu jako pierwszy.

Aluprof, działając od 70-ciu lat na rynku jako czołowy dostawca innowacyjnych systemów aluminiowych, wierzy w siłę przedsięwzięć, których celem jest rozwój branży budowlanej. Aż 7/10 budynków w Polsce jest wykonanych na rozwiązaniach naszej firmy. Aluprof od lat realizuje najśmielsze wizje architektoniczne i dostarcza szyte na miarę, indywidualne rozwiązania w architekturze i budownictwie, a właśnie takie rozwiązania nagradzane są w konkursie POiD Building Awards 2021. Jako firma odpowiedzialna społecznie i aktywnie kształtująca trendy, chcemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku polskiej stolarki oraz wspólnie budować lepszą przyszłość – mówi Małgorzaty Wojtasik, dyrektor handlowy i członek zarządu ALUPROF SA.

ŹRÓDŁO: Oknonet.pl

 

 

 


Przeczytaj również:

Kongres Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE Poznań, 21-22.09.2023

Jak polskie i zagraniczne firmy mogą uczestniczyć w odbudowie Ukrainy – nad tym zagadnieniem debatować będą uczestnicy nadchodzącego Kongresu Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE. Wydarzenie odbędzie się…

Jak spalać mniej drogiego węgla? Postaw na energooszczędność!

Na to, jak kształtują się ceny węgla, gazu i prądu nie mamy wpływu. Dom na zimę trzeba jednak ogrzać, co przy rosnących cenach energii może stanowić nie lada wyzwanie. Jak spalać mniej drogich pali…

Ministerstwo Rozwoju i Technologii rozpoczęło prekonsultacje rządowego programu wsparcia dla firm energochłonnych na 2022 r.

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza do udziału w prekonsultacjach rządowego programu pomocy przedsiębiorcom energochłonnym, którzy w tym roku ponoszą wysokie koszty związane ze wzrostem cen…