Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

ALUPROF Mecenasem pierwszej edycji konkursu POiD Building Awards 2021

W lutym Polski Związek Okna i Drzwi (POiD) wystartował z pierwszą edycją konkursu dla branży stolarki otworowej pn. POiD Building Awards 2021. Inicjatywa, której celem jest wybór najlepszych rozwiązań na rynku budowlanym, została objęta mecenatem firmy ALUPROF.

Rywalizacja, która wzmocni rynek budowlany

POiD Building Awards 2021 to nowa formuła i powiew świeżości nie tylko w branży stolarki otworowej, ale również na polskim rynku budowlanym. Podstawowym założeniem konkursu jest stworzenie katalogu najlepszych rozwiązań zapewniających praktyczne zastosowanie okien, drzwi, bram, fasad oraz produktów automatyki budowlanej i smart home.
Nagrodzone realizacje będą więc cennym źródłem wiedzy i inspiracją m.in. dla inwestorów, producentów, wykonawców i architektów. Ponadto organizatorzy oferują uczestnikom ciekawą formę rywalizacji, która – poza zdobyciem wyróżnienia – umożliwi im m.in. promocję własnych rozwiązań, zawarcie nowych, strategicznych relacji biznesowych oraz wymianę doświadczeń.

Konkurs jest przeprowadzany za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, która stanowić będzie miejsce prezentacji unikatowych rozwiązań architektonicznych, dostępnej na stronie: buildingawards.poid.eu. Do POiD Building Awards 2021 mogą zgłaszać się zarówno firmy o dużej skali działania, jak i średnie oraz małe przedsiębiorstwa. Mają na to czas do 19 kwietnia 2021.

ALUPROF SA wśród mecenasów konkursu

Inicjatywa powstała we współpracy z autorytetami, instytucjami i organizacjami mającymi największy wpływ na rozwój polskiego budownictwa i architektury. Wśród tego grona nie mogło zabraknąć również firmy ALUPROF. Producent branży stolarki aluminiowej z Bielska-Białej dołączył do grona mecenasów konkursu jako pierwszy.

Aluprof, działając od 70-ciu lat na rynku jako czołowy dostawca innowacyjnych systemów aluminiowych, wierzy w siłę przedsięwzięć, których celem jest rozwój branży budowlanej. Aż 7/10 budynków w Polsce jest wykonanych na rozwiązaniach naszej firmy. Aluprof od lat realizuje najśmielsze wizje architektoniczne i dostarcza szyte na miarę, indywidualne rozwiązania w architekturze i budownictwie, a właśnie takie rozwiązania nagradzane są w konkursie POiD Building Awards 2021. Jako firma odpowiedzialna społecznie i aktywnie kształtująca trendy, chcemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku polskiej stolarki oraz wspólnie budować lepszą przyszłość – mówi Małgorzaty Wojtasik, dyrektor handlowy i członek zarządu ALUPROF SA.

ŹRÓDŁO: Oknonet.pl

 

 

 


Przeczytaj również:

Firma Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp.z.o.o nowym członkiem POiD

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi, firmę Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa. Sp.z.o.o. Promat jest przedsiębiorstwem wyspecja…

MONTERIADA 2023 – wielkie budowlane emocje za nami! Podsumowanie wydarzenia

Za nami MONTERIADA 2023 na targach BUDMA w Poznaniu. Przez cztery dni stoisko wydarzenia tętniło życiem. Dzięki pokazom dobrego montażu i ekspozycji produktów, uczestnicy mogli zapoznać się z najno…

Jak zamontować okna szczelnie i zgodnie z wytycznymi?

Rusza nowy sezon budowlany, a wraz z nim również prace związane z montażem stolarki okiennej. To ważny element termomodernizacji budynków, która jest sposobem na zyskanie oszczędności energii ciepl…