Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Aluprof doceniony przez branżę PR – projekt „Future Builders” w finale konkursu PR Wings 2023

Znamy już finalistów tegorocznej, 3. edycji konkursu PR Wings, w którym eksperci nagradzają najlepsze działania z zakresu public relations i szeroko pojętej komunikacji. Wśród nich znalazł się projekt „Future Builders” realizowany przez firmę Aluprof. Inicjatywa, która ma na celu stworzenie przestrzeni do merytorycznej dyskusji na temat przyszłości światowej architektury w kontekście zrównoważonego budownictwa, została doceniona w kategorii „Angażujący event”.

Konkurs PR Wings, organizowany przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR), ma na celu promowanie najciekawszych i najskuteczniejszych działań z obszaru public relations i komunikacji oraz wspieranie profesjonalnych i etycznych praktyk w tym obszarze i tym samym wyznaczanie kierunku rozwoju branży. Tegoroczne jury, złożone z ponad 60 wybitnych ekspertów reprezentujących m.in. duże firmy, agencje, instytucje publiczne i pozarządowe czy środowisko naukowe, spośród zgłoszonych do konkursu projektów wskazało 3 najlepsze w każdej z 12 kategorii, kwalifikując je tym samym do udziału w wielkim finale. Ocenie podlegały działania realizowane w 2022 roku, a zgłoszenia nadsyłały podmioty z całego kraju – agencje PR i marketingowe, podmioty komercyjne, urzędy, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe.

Projekt Aluprof w finale konkursu PR Wings

Wśród podmiotów zakwalifikowanych do ścisłego finału konkursu PR Wings znalazł się Aluprof – dostawca innowacyjnych, energooszczędnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej. Firma, będąca jednym ze światowych liderów swojej branży, została doceniona za inicjatywę „Future Builders” oraz IV edycję konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” zgłoszoną w kategorii „Angażujący event”.

„Future Builders” to przestrzeń do wymiany opinii na temat przyszłości miast, rozbudowy ich dzielnic, projektowania nowych budynków czy stref zieleni, a także renowacji istniejących obiektów dla architektów, deweloperów, inwestorów oraz innych podmiotów, które wybierają ekologiczne materiały poprawiające jakość inwestycji i zwracają uwagę na cykl życia projektowanych obiektów. To autorskie przedsięwzięcie marki Aluprof stanowi platformę debaty ekspertów w postaci spotkań online i offline. We wrześniu 2022 roku w Warszawie odbyła się kolejna edycja międzynarodowej konferencji „Future Builders”, na której znalazły się polskie i światowe sławy architektury, jak choćby Tomasz Konior z Konior Studio czy Bogdan Zaha z pracowni Zaha Hadid. „Future Builders” to także konkurs „Obiekt Roku”, którego celem jest wyróżnienie najciekawszych obiektów bazujących na rozwiązaniach Aluprof podczas uroczystej gali.

Dostarczanie rozwiązań przyszłościowych zawsze było jednym z kluczowych celów Aluprof. Nasze wysiłki koncentrują się na oferowaniu klientom nowoczesnych, funkcjonalnych i estetycznych produktów, które są w stanie sprostać najśmielszym wizjom architektonicznym. Myśląc o przyszłości promujemy zrównoważone budownictwo i odpowiedzialne podejście do gospodarowania zasobami naturalnymi. Będąc liderem branży, chcemy nakłaniać innych do zmiany standardów i budowania lepszego świata dla nas i kolejnych pokoleń. Ogromnie cieszymy się z faktu, że zainicjowany przez nas projekt „Future Builders”, który ma za zadanie zachęcić cały sektor do debaty nad przyszłością budownictwa i podejmowania działań proekologicznych, został doceniony przez szerokie grono ekspertów zasiadających w jury konkursu PR Wings. Już sama nominacja do ścisłego finału to dla nas ogromny sukces i potwierdzenie słuszności obranego przez markę kierunku. To też dowód na to, że nawet w przypadku tak wymagającej i technicznej branży jak nasza można prowadzić atrakcyjne i ciekawe działania marketingowe, które nie tylko wyróżniają się na tle inicjatyw konkurencji, ale też zyskują uznanie specjalistów. Niezależnie od wyników jesteśmy dumni, że nasz projekt znalazł się w gronie najlepszych inicjatyw PR-owych 2022 roku”, podkreśla Bożena Ryszka, Dyrektor Działu Marketingu i PR firmy Aluprof.

Zwycięzców 3. edycji konkursu PR Wings w poszczególnych kategoriach poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 8 listopada w hotelu Bellotto w Warszawie.

Fot. Aluprof S.A

ŹRÓDŁO: Aluprof S.A


Przeczytaj również:

Modne drzwi wewnętrzne – jak dobrać drzwi do stylu wnętrza?

Szybka zmiana aranżacji domu lub mieszkania? Często wystarczy samo przemalowanie ścian i wymiana drzwi, żeby wnętrze było jak nowe. W ten prosty sposób, bez konieczności przeprowadzania wielkiego i…

BUDUJ DLA POKOLEŃ – zachęca Związek POiD w nowej kampanii społecznej

Wraz z początkiem października 2021 roku Związek POiD, razem z Partnerami, rusza z nową kampanią społeczną „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Akcja będzie kładła duży nacisk na edukację proekol…

Przyznano Złoty Medal MTP targów BUDMA 2020.

Dnia 11 grudnia br. odbyło się posiedzenie Sądu Konkursowego, podczas którego jury złożone z wybitnych specjalistów wyłoniło laureatów Złotego Medalu MTP targów BUDMA 2020. Patronat Honorowy nad wy…