Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

All Windows Group nowym właścicielem firmy Urzędowski!

All Windows Group, uznany lider w produkcji okien i drzwi, ogłasza oficjalne przejęcie firmy Urzędowski, renomowanego producenta drewnianej stolarki otworowej. Ta strategiczna decyzja stanowi kolejny krok w rozwoju All Windows Group, podkreślając jej zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości na polskim i międzynarodowym rynku.

Firma Urzędowski od ponad 30 lat cieszy się reputacją lidera w branży drewnianej, łącząc wiedzę stolarską oraz tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi technologiami. Słynąca z nieprzemijającej estetyki i wyjątkowego wzornictwa, firma Urzędowski zdobyła zaufanie Klientów w Polsce i za granicą. Współpraca z All Windows Group otwiera nowy rozdział w historii firmy Urzędowski, wzbogacając ją o jeszcze szersze perspektywy rozwoju i innowacji dzięki wykorzystaniu międzynarodowego potencjału sprzedażowego nyskiego producenta.

Fot. All Windows Group

Firma All Windows Group z 27-letnią historią innowacji i postępu, jest liderem w dziedzinie rozwiązań z PCV i Aluminium na rynkach krajowym oraz międzynarodowym. Firma, znana z dbałości o jakość produktów i satysfakcję Klientów, nieustannie dąży do rozwoju, czego dowodem jest ciągłe poszerzanie asortymentu oraz inwestycja w branżę stolarki drewnianej.

All Windows Group z siedzibą w Nysie, zatrudnia dziś prawie 1200 pracowników, zarówno w obszarze administracji jak i na halach produkcyjnych, których łączna powierzchnia wynosi ponad 50 000 m2. Przejęcie przez All Windows Group firmy Urzędowski, która dysponuje bogatym doświadczeniem i możliwościami produkcyjnymi, otwiera nowe horyzonty rozwoju dla przedsiębiorstw. To strategiczne połączenie przyniesie korzyści zarówno Klientom, jak i Pracownikom obu firm, dodatkowo wzmacniając pozycję All Windows Group jako lidera branży.

Ewentualnie jako cytat:  „Wspólnie stawiamy na rozwój technologiczny, ulepszanie procesów produkcyjnych i dalsze dostosowywanie naszych produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów” – dodaje Grzegorz Zając, Prezes Zarządu firmy Urzędowski.

ŹRÓDŁO: All Windows


Przeczytaj również:

Konsultacje branżowe w sprawie nowelizacji zapisów umów w zamówieniach publicznych

Urząd Zamówień Publicznych podjął inicjatywę by we współpracy z branżą budowlaną wypracować rekomendowane zapisy umów, które będą stosowane w ramach udzielania zamówień publicznych – będą z korzyśc…

Duże przeszklenia tarasowe i ich prawidłowy montaż

Budując lub remontując dom, wiele osób spełnia swoje marzenia o dużych przeszkleniach, zautomatyzowanych drzwiach tarasowych lub bezprogowym przejściu na taras. Przed zakupem szukamy inspiracji, og…

Branża stolarki dla Ukrainy – sprawdź jak można pomóc

Od początku konfliktu w Ukrainie wiele firm i osób z branży stolarki budowlanej organizuje akcje wysyłki zaopatrzenia dla Ukrainy i zbiórki darów. Pomoc w różnych formach wciąż jest potrzebna. Dlat…