Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

25 lat NOVET na polskim rynku

W tym roku NOVET obchodzi rocznicę 25 lat działalności na polskim rynku. Przyjęta od samego początku strategia opierająca się na współpracy z czołowymi europejskimi dostawcami i oferowania wyłącznie najwyższej jakości produktów, zapewniła firmie ugruntowaną pozycję oraz rozpoznawalność w branży stolarki otworowej. 

System kontroli dostępu Argo. Fot. NOVET

Początkowo w ofercie NOVET znalazły się klamki, gałki, uchwyty i inne akcesoria drzwiowe włoskiej marki Linea Cali, słynącej z ponadczasowego i niepowtarzalnego designu oraz dbałości o detale. W celu zdywersyfikowania asortymentu jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku nawiązano współpracę z marką Otlav – uznanym producentem zawiasów wpuszczanych i wkręcanych, a także z ISEO światowym liderem w sektorze zabezpieczeń oraz systemów kontroli dostępu. Jednocześnie rozpoczęto produkcję wkładek ujednoliconych, funkcjonujących w ramach systemów jednego klucza.

Kilka lat później NOVET nawiązał współpracę z marką Koblenz specjalizującą się w segmencie zawiasów wpuszczanych i systemów przesuwnych oraz z firmą Dorcas zajmującą się produkcją elektrozaczepów oraz zamykaczy drzwiowych. Ponadto ofertę wzbogacono o uszczelki opadające i systemy ochrony palców dostarczane przez uznaną niemiecką markę Athmer. Zamawianie poszczególnych produktów ułatwia przyjazna i wygodna w obsłudze platforma B2B.

System kontroli dostępu LSA. Fot. NOVET

W ostatnich latach NOVET postawił na nowoczesne rozwiązania elektroniczne i systemy kontroli dostępu. Umożliwiają one zarządzanie dostępem w domach, mieszkaniach, biurach, obiektach użyteczności publicznej oraz w obiektach o charakterze przemysłowym nawet jeśli są one rozproszone na bardzo dużym terenie. Korzystając z poszczególnych platform, administrator ma możliwość zdalnej obsługi systemu oraz przydzielania, unieważniania, a także modyfikowania uprawnień użytkowników. Mogą oni uwierzytelniać swoją tożsamość i uzyskiwać dostęp do określonych budynków oraz pomieszczeń przy użyciu kart zbliżeniowych, opasek, breloków, smartfonów, smartwatchy, kluczy mechatronicznych, a nawet czytników biometrycznych.

System kontroli dostępu V364. Fot. NOVET

Szeroka oferta i skalowalność poszczególnych systemów umożliwia wybór rozwiązania kontroli dostępu idealnie dopasowanego do potrzeb danego użytkownika. Dodatkowo NOVET posiada w ofercie dedykowane systemy kontroli dostępu projektowane w oparciu o oczekiwania i preferencje klienta oraz dostosowane do specyfiki prowadzonej przez niego działalności.

25-lecie działalności firmy NOVET zbiega się w tym roku z okrągłym jubileuszem Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD), który zrzesza producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej. Począwszy od 2015 roku NOVET pozostaje aktywnym członkiem POiD i podejmuje liczne działania mające na celu popularyzację wśród klientów rozwiązań oferowanych przez polskich przedsiębiorców oraz zwiększanie wiedzy w zakresie prawidłowego montażu.

 

 

 

ŹRÓDŁO: NOVET

 


Przeczytaj również:

MONTERIADA 2024 na targach BUDMA. Co zobaczymy podczas wydarzenia?

Już od 30 stycznia na targach BUDMA w Poznaniu rusza MONTERIADA 2024. Na stoisku wydarzenia zobaczymy nowoczesne produkty do budowy i termomodernizacji domu, dowiemy się jak je zamontować oraz jak …

Witamy wśród firm członkowskich POiD

Informujemy, iż do Związku POiD dołączyła firma MonterGo.com. MonterGO.com to system do zarządzania dostępny w wersji webowej oraz aplikacji mobilnej, służący do obsługi firm zajmujących się sprzed…

Jak wybrać drzwi do pomieszczeń gospodarczych

Nieodłącznym elementem nowoczesnego domu są pomieszczenia gospodarcze, gdyż podnoszą znacząco jego funkcjonalność, a co za tym idzie komfort życia domowników. Garaż, kotłownia, piwnica, spiżarnia c…