Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

1… 2… 3… XII Kongres Stolarki Polskiej w blokach startowych – zarejestruj się jeszcze dziś!

To już ostatnia chwila, aby zapisać się na XII Kongres Stolarki Polskiej poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej wydarzenia – rejestracja zostanie zamknięta 24 maja. Na uczestników czeka solidna porcja aktualnej wiedzy rynkowej. O ekonomii i ekologii mówić będą uznani eksperci, m.in. z PwC Polska, EY, SGH, PLGBC czy EPPA, swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat przyszłości sektora stolarki budowlanej podzielą się także przedstawiciele firm i stowarzyszeń branżowych. Do zobaczenia 26 maja w DoubleTree by Hilton, przy ulicy Skalnicowej 21 w Warszawie!

Organizowany przez Związek POiD, Kongres Stolarki Polskiej to najważniejsze wydarzenie dedykowane polskiej branży stolarki budowlanej. Podobnie jak w poprzednich latach, w XII edycji weźmie udział liczne grono uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z tego sektora gospodarki, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz dziennikarzy.

Tym, co niczym magnes przyciąga uwagę uczestników Kongresu jest przede wszystkim dopracowany w najmniejszym szczególe program merytoryczny, składający się z trzech topowych bloków tematycznych:

  • Branża na tle sytuacji geopolitycznej
  • Klimat
  • Sprzedaż i marketing przyszłości

W każdej z części zobaczymy wystąpienia uznanych i charyzmatycznych ekspertów. Prezentacje będą połączone z panelami dyskusyjnymi. Pozwoli to poznać rożne spojrzenia na wiele ważnych dla branży stolarki budowlanej kwestii. Przewidziane są także sesje Q&A.

Wieczorem zaplanowana jest z kolei uroczysta Gala, której punktem kulminacyjnym będzie wręczenie branżowych nagród i wyróżnień.

Kolejnego dnia, 27 maja odbędzie się natomiast Walne Zgromadzenie Członków POiD, o charakterze sprawozdawczo-wyborczym.

Pobierz broszurę .pdf

 


Przeczytaj również:

Życzenia Wielkanocne

Życzymy, aby te Święta Wielkanocne były okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniały Wasze serca radością, wiarą i nadzieją, niech chwile spędzone w gronie najbliższych dodają otuchy i pozwala…

Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii Patronem Honorowym konkursu POiD Building Awards 2021

Konkurs POiD Building Awards 2021 uzyskał aprobatę Ministerstwa  Rozwoju Pracy i Technologii. Resort ten został Patronem Honorowym pierwszej edycji wydarzenia. Jest to zaszczyt, ale również informa…

Nowa firma członkowska POiD – BUDVAR

Miło nam poinformować, iż w poczet firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi wstępuje BUDVAR Centrum Sp. z.o.o. BUDVAR Centrum sp. z o.o. to firma specjalizująca się  w produkcji okien i drz…