Inne

KLIMAS WKRĘT-MET

ul.Wincentego Witosa 135/137

Kuźnica Kiedrzyńska
42-233 Mykanów

telefon: +48 (34) 377 71 00
fax +48 (34) 328 01 73
office@wkret-met.com , sekretariat@wkret-met.com

www.wkret-met.com 

Klimas Wkręt-met od ponad trzydziestu lat działa w branży technik zamocowań, dostarczając dobrze zrównoważone i zróżnicowane portfolio produktów. Przedsiębiorstwo na przestrzeni lat uzyskało tytuł lidera branży technik zamocowań w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, a obecnie konsekwentnie realizuje strategię rozwoju globalnego, docierając do ponad 60 państw na całym świecie.

Kompleksowa oferta Klimas Wkręt-met sprawia, że zarówno producenci, jak i wykonawcy z łatwością odnajdują produkty spełniające ich oczekiwania. Firma oferuje systemy zamocowań termoizolacji ścian ETICS, wkręty i łączniki do konstrukcji  drewnianych, kotwy chemiczne i mechaniczne, zamocowania ramowe, systemy zamocowań do dachów płaskich oraz systemy zamocowań  lekkiej obudowy a także produkty dedykowane montażowi suchej zabudowy wewnątrzlokalowej.

Stała analiza rynku oraz światowych trendów pozwala na kierowanie oferty do różnych rodzajów budownictwa, a także na dostosowanie produkcji do międzynarodowych wymogów technicznych.

Nowoczesne technologie i narzędzia informatyczne usprawniające proces zakupowy produktów, są stałym elementem rozwoju firmy. Dzięki inwestycjom w rozbudowę parku maszynowego oraz rozwiązaniom przemysłu 4.0, firma jest w stanie nie tylko sprostać potrzebom rynkowym, które z roku na rok rosną, ale również proponować nowe rozwiązania produktowe, które są sukcesywnie wdrażane do oferty sprzedażowej.

Firma Klimas Wkręt-Met jest przedsiębiorstwem rodzinnym, którego charakter determinuje zarówno kulturę organizacyjną jak również styl przywództwa, oparty na zarządzaniu przez wartości. Filozofia działania, przenika wszystkie wymiary funkcjonowania organizacji. Jej efektem jest harmonijny rozwój, dzięki któremu pracownicy spółki Klimas Wkręt-met oraz jej otoczenie otrzymuje jasny sygnał, że w codziennej działalności operacyjnej i procesie tworzenia firmy mocnej na pokolenia, liczy się sposób realizacji dążeń, przejrzystość, rzetelność, poszanowanie drugiego człowieka oraz odpowiedzialność społeczna.

Klimas Wkręt-met: Mocni na pokolenia!