REHAU Sp.z.o.o

Baranowo

ul. Poznańska 1A

62-081 Przeźmierowo

Nr.tel: 618 498 400

Adres email: poznan@rehau.com

www.rehau.com.pl

www.rehau.pl/okna

OKNA I DRZWI

Firma od ponad 70 lat działa na rynku światowym. W Polsce od ponad 25 lat  tworzy innowacyjne rozwiązania z tworzyw polimerycznych dla branży budowlanej, przemysłowej, motoryzacyjnej i meblarskiej.

Firma REHAU zastępuje konwencjonalne materiały, nowymi, bardziej wydajnymi, indywidualnymi recepturami na bazie polimerów, dążąc do tego aby wytwarzane produkty były jeszcze lżejsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie styka się bezpośrednio z produktami firmy, często nawet o tym nie wiedząc. Obecnie ta stabilna i rodzinna firma zatrudnia ponad 20 000 pracowników w niemal 170 lokalizacjach na całym świecie.

Dział rozwiązań okiennych REHAU codziennie na nowo odkrywa okna i drzwi. Dzięki unikalnemu podejściu do recyklingu, z bezkonkurencyjną koncepcją EcoPlus, firma jest w gronie pionierów zrównoważonego rozwoju w branży stolarki otworowej. Nadrzędną myślą Rehau jest „Planet First”.

Firma projektuje i wytwarza systemy profili PVC do produkcji okien, drzwi zewnętrznych i tarasowych, opartych na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, dających różnorodne możliwości aranżacji. Z przeznaczeniem do wszystkich typów obiektów i spełniające wszelkie oczekiwania odnośnie wyglądu, designu, efektywności energetycznej czy technologii produkcji.