PLONMAR SP. Z O.O.

ul. Stanisława Duboisa 5

Ostrów Mazowiecka 07-300

www.nyxon.pl

www.plonmar.pl

Adres korespondencyjny:

Al. Wojska Polskiego 27 A,

18-300 Zambrów

Producent i dystrybutor materiałów budowlanych

Od 2009 roku rozwijamy się i odnosimy sukcesy na rynku polskim oraz zagranicznym w branży budowlanej. Zajmujemy się również dystrybucją i sprzedażą produktów stosowanych w montażu stolarki otworowej.  Jednym z obszarów naszej działalności  jest produkcja podwalin i termoparapetów Nyxon.
W ofercie posiadamy szeroką gamę innych wyrobów niezbędnych podczas realizacji inwestycji budowlanych:  taśmy EPDM; chemia budowlana: piany, silikony, kleje; centrum płyt specjalistycznych; produkcja i usługi CNC z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego.

Jako polski producent podwalin i termoparapetów Nyxon,  oferujemy rozwiązania do ciepłego montażu okien w warstwie ocieplenia oraz w licu muru konstrukcyjnego. W 2013 roku uruchomiliśmy produkcję, nowoczesnych i łatwych w montażu rozwiązań do ciepłego montażu stolarki otworowej takich jak: belki okienne, belki HS, ciepły próg bram garażowych, a także belki typu L, zamiennie z belkami L-Therm do montażu poza murem, jak również  termoparapetów.

Nasze produkty wyróżniają się doskonałą izolacyjnością – na co obecnie kładzie się bardzo duży nacisk. Łączą cechy jakościowe wysokowartościowych rozwiązań do ciepłego montażu w warstwie ocieplania oraz w licu muru konstrukcyjnego z prawidłowym i nowoczesnym montażem stolarki. Zastosowanie podwalin i termoparapetów  Nyxon  zwiększa szczelność części parapetowej okna do prawie 100%.

Klienci naszej firmy to biura projektowe, architekci, firmy montażowe, ale przede wszystkim producenci stolarki otworowej. Będąc producentem, wykorzystując nowoczesny park maszynowy, własne centra obróbcze CNC, jesteśmy w stanie przygotować każdą podwalinę lub termoparapet, pod wskazany profil okienny.

W 2020 roku podwaliny Nyxon zdobyły Złoty Laur Konsumenta oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.