OTTIMO SYSTEMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Młyńska 27
42-700 Lubliniec

Telefon: 34 356 48 15
E-mail: biuro@ottimo.pl
Strona: https://ottimo.pl/

Firma OTTIMO SYSTEMS od 1997 r., dostarcza profesjonalne produkty i technologie systemów retuszerskich dla przemysłu meblowego, branży budowlanej oraz handlu specjalistycznego. Tworzy innowacyjne rozwiązania dla wielu branż w dziedzinie retuszu i napraw uszkodzeń. Nowe produkty powstają dzięki ścisłej współpracy z przemysłem i doświadczonymi fachowcami z retuszu wad na powierzchniach użytkowych. Dział technologiczny i badawczo-rozwojowy firmy OTTIMO SYSTEMS w krótkim czasie dostarcza nowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Kluczem rozwoju firmy OTTIMO SYSTEMS jest merytoryka i zawodowa perfekcja – dlatego technologowie firmy poświęcają tak wiele czasu na przekazywanie wiedzy poprzez szkolenia oraz dostosowanie produktów pod indywidualne potrzeby odbiorcy. Firma OTTIMO SYSTEMS z dużym szacunkiem podchodzi do spraw ekologii w myśl zasady NAPRAWIAJ ZAMIAST WYRZUCAĆ pomaga przywrócić uszkodzonym powierzchniom swój pierwotny wygląd stosując przy tym jak najmniej inwazyjne dla natury i środowiska substancje i produkty.

Od ponad 20 lat OTTIMO SYSTEMS kojarzona jest z innowacyjnymi i niezawodnymi produktami do retuszu i naprawy uszkodzeń na powierzchniach użytkowych. Oferuje w tym segmencie rynku najszerszą ofertę produktową i technologicznie najbardziej zaawansowaną wiedzę przekazywaną podczas szkoleń teoretyczno-praktycznych. Mając długoletnie doświadczenie w pracy z produktami retuszerskimi, farbami i lakierami dostarcza do Klienta produkty w indywidualnej kolorystyce i właściwościach opracowanych na potrzeby retuszowanej powierzchni.

OTTIMO SYSTEMS jako dostawca produktów niszowych ściśle współpracuje z ekspertami na rynkach specjalistycznych. Utrzymuje potencjał średniej wielkości przedsiębiorstwa – w zakresie zdolności adaptacji i dynamiki, po to, aby działać w sposób innowacyjny i zorientowany na Klienta. Dzięki utworzeniu własnego działu badawczo-rozwojowego oraz wyjątkowemu połączeniu elastyczności i długoletniej wiedzy, produkty OTTIMO SYSTEMS są jednymi z najlepszych rozwiązań na rynku.